Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για το Βικάκη έχω γράψει άλλες δύο κριτικές και άλλες δύο με τρείς που δεν δημοσιεύθηκαν.Θεωρώ αυτονόητο να γράφω κριτική κι ας μην δημοσιεύεται από την στιγμή που έχω κάτι να πω καλό η αρνητικό.Για το Βικάκη βέβαια καταντάω κουραστικός αλλά πρέπει να γράφω κριτική.Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική.Για το σπίτι δεν θα ξανασχολιάσω.Άψογο σε όλα του.Από καθαριότητα μέχρι αντιμετώπιση βάζω το απόλυτο 10.Πάμε τώρα στην απόλυτη καύλα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα τη Βικάρα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Δεν υπάρχει βαθμολογία για την Βίκη.Το κοντέρ σταματάει δυστυχώς στο 10.Όσες φορές κι αν την έχω επισκεφθεί και είναι αρκετές θα έλεγα,μιλάμε για την απόλυτη καύλα.Ίσως παίζει ρόλο και η χημεία που έχουμε αναπτύξει αλλά πιστεύω ότι έτσι είναι το Βικάκη σαν χαρακτήρας.Το μόνο που σου δίνει την εντύπωση ότι την ενδιαφέρει, είναι να σε κάνει να περάσεις όσο το δυνατόν καλύτερα μαζί της και να σε χαλαρώσει όσο πιο πολύ μπορεί.Ότι και να πω θα είναι λίγο για τις εμπειρίες μου με το αστέρι.Κάποιοι θα με πουν υπερβολικό και το καταλαβαίνω γιατί ο καθένας έχει τα γούστα του και τις ιδιαιτερότητές του.Αλλά για μένα είναι το top of the top το Βικάκη.Όποιος δεν έχει πάει μαζί της δεν μπορεί να καταλάβει την διαφορά.Νάσαι καλά αστέρι και να μας χαρίζεις πάντα όμορφες στιγμές.Ελπίζω να δημοσιευθεί αυτή τη φορά η κριτική μου.Αλλά και να μην δημοσιευθεί ήμουν είμαι και θα είμαι ο μεγαλύτερος σου fan. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
megasnik
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
801
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, opel2000, nik39 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2019
Χμμμ;Χμμμ;

Σωστό πάντως είναι να λέμε και το φύλο .....τραβελη.. με ,,,χωρίς.. Για να ενημερώνουμε και τους συναγωνιστές σωστά ΚουλΚουλΘυμόςΓλώσσα
06 Αυγούστου, 2019
Η Βίκυ είναι απο τα καλύτερα παίδια πάνω απ'όλα.Είναι απο μώρα που δύσκολα δεν θα ξαναπάς 2η και 3η και 4η φορά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2