Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106084
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο λαδοτριβειο της Σολωνος.Επιλογη της Τζουλιας.Ελληνιδα milf με μαυρο μακρυ μαλλι,1,75 υψος χωρις τακουνια,κανονικο στηθος,αφρατη κολαρα και καλο προσωπο με μια λιγο εκφυλη αλλα πολλα υποσχομενη ματια.Γυναικα για παρελαση εξ ου και ο ορισμος φρεγατα.Περασαμε λοιπον στα ενδοτερα και μετα τις προετοιμασιες κατεφθασε για τα περαιτερω.Φορουσε ενα σκουρο φορεμα την πλησιασα και επιδοθηκαμε σε ενα εντονο γλωσσοφιλιασμα ενω συγχρονως θωπευα την κολαρα της.Με ρωτησε για μασαζ,της λεω αργοτερα και κατσαμε στον καναπε.Εκει συνεχισθηκε το μπαρλαμπουτι για καμποση ωρα.Εκεινη συγχρονως μου χαιδευε και επαιζε με το εργαλειο μου με αποτελεσμα την πληρη διεγερση του.Σηκωθηκε αφαιρεσε το φορεμα της,εμεινε με ενα ωραιο σετ μαυρων εσωρουχων,γονατισε,τον πηρε στο στομα της και αρχισε την πιπα.Υγρη με ρυθμο (με @@@@@ δεν ασχοληθηκε).Σταματησε για λιγο,αφαιρεσε τα εσωρουχα,γλωσσοφιλιστηκαμε,ξανα πιπα,περασμα προφυλακτικου,σηκωθηκε και εκατσε στο μασαζοκρεβατο.Ανοιξε τις ποδαρες της και με εβαλε μεσα της.ΓλώσσαΞεκινησα λοιπον και εγω να την παιρνω στην αρχη ετσι και μετα ιεραποστολικα.Στην ολη φαση ηταν πολυ συμμετοχικη με αλληθοφανεις κραυγες και σου εδινε την εντυπωση οτι το ζουσε.Ζητησα να συνεχισουμε με πισωκολητο.ΚατσικογάμηςΣτηθηκε στον καναπε και μπηκα μεσα της.Την πηρα καμποση ωρα ετσι,καθοτι την εβρισκα με την θεα και εν συνεχεια μουπε να βγω.Εκατσε στον καναπε,εγω ορθιος,αφαιρεσε το προφυλακτικο,τον ξαναπηρε στο στομα και ποτε πιπα,ποτε χειρομαλαξη ηλθε το τελος πανω στα βυζια τηςΝαι!. Σηκωθηκε και πηγε στη ντουζιερα να ξεπλυθει.Με αυτα και με αυτα ειχε περασει σχεδον το μισαωρο,οποτε της λεω ασε το μασαζ(ο βαθμος που βαζω ειναι ενας μεσος ορος)και ελα να κατσουμε λιγο στον καναπε.Οντως κατσαμε,ανταλλαξαμε λιγο κουβεντα,λιγο χαμουρεμα.λιγο φιλια και ετσι τελειωσε η συνεδρεια.
Γενικα ηταν μια συνευρεση με θετικες εντυπωσεις.Οσοι γουσταρετε ψηλες γυναικες με τις καμπυλες τους πιστευω ειναι μια καλη επιλογη.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού