Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 779923
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επανάληψη μήτηρ συγκρίσεως!!
Υποθέτω ότι το καλυτερο που μπορει να συμβεί σε μια τετοια συνάντηση είναι όταν έρθει η ώρα να πληρώσεις να δίνεις το αντίτιμο με πλήρη ευχαρίστηση και να αισθάνεσαι τέλεια.....
Μετα απο διάφορες συναντήσεις δεξιά και αριστερά ειχα μια έντονη διαθεση να ξαναδώ τη Λια. Για την κοπελα έχουν γραφτεί πολλα και απο εμένα ακόμη όποτε δεν θα μπω ξανά σε περιγραφές απλά θέλω να τονίσω καποια πράγματα:
Η κοπελα είναι η απόλυτη επαγγελματίας. Εχει συναίσθηση του τι κάνει και προσπαθεί να σε ψυχολογήσει και να το προσφέρει στο έπακρο.
1. Συγκεκριμένα, στο μασαζ κατέχει την τέχνη και το αποδίδει αυτο. Μασαζ σε όλο το σωμα με χέρια, ποδια, με έμφαση σε σημεία που βλέπει πρόβλημα, αφου τελείωσε παντού ανεβηκε επάνω μου με τα ποδια και με αποτελείωσε....μετα ακολούθησε body to body.....κόλαση!!
2. Στο σεξ παίρνει όλμων των ειδών τις πρωτοβουλίες με αλλαγές στάσεων και συμμετέχει πολυ έντονα. Με αρκετό λεξιλόγιο αν και δεν είναι το φορτε μου. Τσιγκουνιές πουθενα.
3. Στο διάστημα της μιας ωρας κάνει μπανιο τουλάχιστον δυο φορές ενδεικτικό του ποσό σημασία δίνει. Μπανιο με λεπτομέρεια όχι απλό ντουσακι....
4. Στο τέλος της συνεδρίας με έκανε μπανιο η ίδια για να φύγουν τα λάδια.
Στο μαγαζι αυτο στην διάρκεια της μιας ωρας χρησιμοποιήσαμε τουλάχιστον τρεις πετσέτες αφου κάθε φορα την άλλαζε. Δεν νομίζω αυτο να συμβαίνει αλλου. Ίσως ο φίλος που απάντησε το σχόλιο για την καθαριότητα τώρα μπορει να καταλάβει.
Είναι πολυ σημαντικό η κοπελα να σου δείχνει ποσό σε θέλει για πελάτη. Για μένα πιο σημαντικό απο την τέλεια εμφανιση. Φυσικά αυτο ίσως δεν θα συμβεί με όλους γιατί δεν είναι ρομπότ αλλα εγώ ειχα την τύχη να το ζήσω.
Ειλικρινά αν μπορούσα θα πήγαινα κάθε μέρα!! Αυτο μέχρι τώρα στα πολλα χρονια μου στα ευαγή ιδρύματα το έχω πει μόνο μια φορα για την μεγάλη Λαουρα του Sensuality. Νόμιζα ότι αυτο ηταν, τελικά ποτε μην λες ποτε!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.662
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bakis13, sokratisosofos, Elbabinho και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2019
γράψε ότι έριξες 2 πιστολιές ρε φιλε για να δικαιολογήσεις τα 100.την καλησπέρα μου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1