Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας ένα κενό στο πρόγραμμα μου είπα να κάνω μια τσαρκούλα στη φυλής.
Μετά από πέντε-έξι οίκους όπου δεν συνάντησα τίποτα ιδιαίτερο σκέφτηκα να δω τι υπάρχει και στα ψιλο απομονωμένα τις Αγκύρας το πρώτο κλειστό το άλλο είχε φωτάκι και μπαίνω.
Η εκ πρώτης εντύπωσης καλή τσατσά μου παρουσίασε την Χριστίνα μια συμπαθητική ξανθιά καλού ύψους και με απλή και ευχάριστη διάθεση η οποία με έκανε να δώσω το εικοσάρι και να περάσω.
Πρόγραμμα με ακάποτο τσιμπούκι,τελείωμα πάνω της κτλ άνευ κώλου.

Η κοπελίτσα δήλωσε Ρωσίδα, τα βυζάκια της όμορφα, ο κώλος της μπορούσε να είναι πιο σφικτός, το μουνάκι της κοκκινωπό.
Έκανε κάποια ευχάριστα-ελαφριά προκαταρκτικά μια χαλαρή πίπα με προφυλακτικό μια και δεν ρισκάρω και ξεκινήσαμε με ιεραποστολική.
Καλή αίσθηση μουνιού δεν το είχε παρακάνει με λιπαντικά, είχε και το χαρακτηριστικό να με κοιτάει συνέχεια στα μάτια με έκφραση ευχαρίστησης πράμα που με φτιάχνει πολύ.
Δεχόταν δυνατό γαμήσι χωρίς κλέψιμο το ίδιο και στα τέσσερα γενικά συμμετέχει καλά πάντα σε σχέση με το μέσο όρο των ιερόδουλων.
Για τέλος επέλεξα να τελειώσω στα βυζιά της όπου τα ψέκασα με μια γεναία δόση σπέρματος.
Στο τέλος με ρώτησε αν το ευχαριστήθηκα πράμα που εκτιμάται.

Γενικά για πρώτη φορά καλούτσικη μου φάνηκε δεν με χάλασε κάτι από την στιγμή που μπήκα μέχρι τη στιγμή που έφυγα.

+δείχνει κάποιο ενδιαφέρον και συμμετέχει περισσότερο από το μέσο όρο, δεν κλέβει σε στάσεις-συμπεριφορά.
-τίποτα ιδιαίτερο για αρνητικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, TZOYLI και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού