Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου συναντησα την Αναστασια, προκειται για την ιδια κοσασιδα
που εμφανιζεται και στο Ιασ 32 ευθεια, δεν ξερω αν οι δυο οικοι ειναι αδερφακια
ωστοσο η κοπελια παιζει μπαλα και στα δυο.
Η Αναστασια λοιπον ειναι μια νεαρη Ρωσσιδα 21 ετων.
Ειναι μετριου προς ψηλου αναστηματος και το κορμι της ειναι αρκετα καλο προς μοντελε..
Εχει πολυ ομορφο καλοσχηματισμενο κωλαρι σφιχτο και ορθιο.
Τα ποδια της καλοσχηματισμενα. Ο κορμος της ειναι αδυνατος και εχει 1,5αρι βυζι στητο.
Η πιπινα επειδη μπορει πανω απ'ολα βγαινει στο σαλονι εντελως αμακιγιαριστη.. Καπέλο
Και ομως ακομα και αβαφτη ειναι κουκλα, που να βαφτει κιολας.. Προσκύνημα
Δε μπορω να φανταστω αλλες κορασιδες να βγαινουν στο σαλονι αβαφτες γιατι ουτε
οι κατσαριδες δε θα περνουσαν δωματιο.
Πληρωμη 10ρικου και μικρη αναμονη στο δωματιο οπου ηρθε το μωρο.
Γδυθηκε και ανεβηκε απο πανω μου οπου αρχισε να μου ρουφα τις ρωγες και να κατεβαινει
προς τα κατω με μικρα δαγκωματακια στο κορμι μου.
Μου περασε σκουφο και μου εκανε μια απαισια πιπα, αχαρη και κακης τεχνικης με καθολου
ηδονικοτητα παρα μονο πονο.
Ειναι ασχετη στην πιπα δεν ξερει.. πρεπει να βαλει πολλες πουτσες στο στομα της για να
ακομα για να μαθει.
Την σταματησα μετα απο 15-20 δευτερα και τη εστησα στα τεσσερα οπου το μωρο στηθηκε
ικανοποιητικα. Εχει κωλαρα και αναδεικνυεται σε αυτη τη σταση.
Της τον εχωσα με σχετικη ευκολια και αρχισα να την σφυροκοπω με το μωρο να ζοριζεται
και να βογγα χωρις κλοπες.
Η σουφρα της φανηκε πολυ δουλεμενη εως ξεχειλωμενη... ωστοσο η καθαριοτητα της ευαισθητης
περιοχης της μου ηταν αμφιβολη οχι απο οσμες αλλα απο εμφανιση.
Πως να το πω δε μου εδειχνε κατι σε φρεσκο αλλα σε κατι σε απλυτο για αυτο και διστασα να
κανω γλειψω καταδρομικα τη σουφρα της.
Σφυροκοπημα λοιπον σε αυτη τη σταση για λιγο και γυρισμα σε κανονικη σταση οπου η κορασιδα
ανοιγει διαπλατα τα μακρια ποδαρια της και λες τι μουνι θα γαμησω με 10ε... κλεψια..
Εισοδος στη μουνα χουφτωμα μποταρες και γαμησι δυνατο με το μωρο να με εχει αγκαλιασει.
Επιθεση για γλωσσοφιλα οπου η Αναστασια αρχικα εδινε μονο στοματοφιλα, της ειπα να
ανοιξει το στομα και να βαλει γλωσσαρα να ρουφηξω πιπινοσαλια οπως και εγινε.
Της ρουφηξα τη γλωσσα και της εγλειψα εσωτερικα το στομα και ειπια μπολικο πιπινοσαλιο.
Η μικρη στην αρχη ηταν θερμη και συμμετειχε ωστοσο δεν τελειωνα γρηγορα οπως ειχε συνηθισει
απο τους προηγουμενους πελατες της και ετσι μετα το 6-7 λεπτο του αγωνα η πιπινα παραιτηθηκε
και κοιτουσε το ταβανι.
Δε με ενοχλησε το γεγονος και συνεχισα να ασελγω πανω στο νεανικο κορμι της οπου την εχυσα οταν
ηθελα. Τουλαχιστον δεν βιαζοταν χεχε.. Κουλ

Συμπερασματικα η Αναστασια ειναι μια ενδιαφερουσα παρουσια με αρκετες
ικανοτητες αναβαθμισης της εμφανισης της καθως στο σαλονι βγαινει ατημελητη.
Στο γαμησι η αποδοση πεφτει γρηγορα ενω απο πιπα αν την εκανε ασκουφωτη θα μου τον
ειχε κοψει. Ωστοσο δεν ειναι πονηρη και δεν βιαζεται.
Γαμηστε το πιπινι με ενα 10ρικο και μη το πειτε ουτε του παπα.. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.959
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού