Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780618
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη χθες στο πιο ζεστο, φιλικο και in καταστημα του κεντρου. Στην υποδοχη η Σοφη με καλοσορισε με ενα ζεστο χαμογελο και μου περουσιασε τις κοπελλες του καταστηματος, Αποφασισα να περασω με την Λια απο την οποια εχω τις καλυτερες εντυπωσεις απο προηγουμενες συναντησεις.Με οδηγησε σε ενα πεντακαθαρο και περιποιημενο δωματιο με ντουζιερα και καναπε. Επελεξα το προγραμμα της μιας ωρας, εκανα το ντουζακι μου και σε λιγο ηλθε η Λια. Αρχισε ενα δυνατο επαγγελματικο μασαζ, ρυθμικο οχι μονοτονο σε ολο το σωμα. Ηταν αυτο που χρειαζομουν. Σε λιγο χαλαρωσα. Κουβεντουλα σε πολυ ανετο και φιλικο κλιμα, εχει καλη αισθηση του χιουμορ, αλλωστε προκειται για ενα πολυ επικοινωνιακο ατομο. Το δευτερο μερος ξεκινησε με φιλακια, γλωσσοφιλα, και χαδια σε ολο το σωμα. Στη συνεχεια ενα ακαποτο στοματικο για πολλα oscar , sex σε διαφορες στασεις και στο τελος στησιμο της Λιας στα τεσσερα στον καναπε και καταθεση στο γατακιτης. Η Λια το εχει, το ξερει, προ παντως τιμαει τα χρηματα που πληρωνεις και προσπαθει με καθε τροπο να ευχαριστησει τον πελατη, Εκανα μπανιο, ντυθηκα και ανανεωσαμε το ραντεβου για την επομενη φορα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2019
Φίλε μου με την περιγραφή που έκανες η κοπέλα παίρνει 10 σε όλα. Μάλλον μπερδεύτηκες και θεώρησες πως το 5 είναι το άριστο
30 Μαρτίου, 2019
η όλη βαθμολόγηση με βάση (5 στα 10) έρχεται σε απόλυτη αντίθεση με τα εγκωμιαστικά σχόλια που κάνεις. Είναι σαν να πρόκειται για 2 διαφορετικές αξιολογήσεις φίλε μου. Να είμαστε αυστηροί και ακριβοδίκαιοι αλλά εδώ δεν βγαίνει νόημα
P
petsakas79sp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2