Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τηλεφωνάκι στο γραφείο με σκοπό να συναντήσω την Nadia (η οποία από το τωρινό roster είναι η 7η κοπέλα του γραφείου που βλέπω, λίγο ακόμα και θα τις πάρω όλες).
Η επικοινωνία με το γραφείο άψογη και το ραντεβού κλείστηκε με συνοπτικές διαδικασίες! Οι άνθρωποι είναι εξαιρετικοί επαγγελματίες σε όλα τους. Μόνο με τις φωτό των κοριτσιών να το ψάξουν λίγο, γιατί νομίζω ότι σε πολλές περιπτώσεις αδικούν τις κοπέλες. Πάντως η δεύτερη σειρά των φωτό της συγκεκριμένης κοπέλας είναι πολύ καλύτερες.

Η Nadia έφτασε στην ώρα της.Είναι μια κοπέλα λίγο πάνω από 30 ( pro-milf θα έλεγα), περίπου 1.70 ύψος, με ωραίο κορμί, ωραίο πρόσωπο, χειλάρες και ματάρες, με πολύ ερωτικό βλέμμα, καλή διάθεση και θετική ενέργεια εξαρχής, με πολύ καλά αγγλικά ώστε να μπορείς να μιλήσεις μαζί της άψογα (ψιλο-καταλαβαίνει και ελληνικά αλλά καλύτερα αγγλικά ). Σιγά - σιγά ξεχνάς ότι έχεις δίπλα σου μια κοπέλα της δουλειάς. Μάλιστα έχει βάλει 3-4 κιλά σε σχέση με τις φωτό και έχει φτιάξει κωλάρα και μπουτάρες, Προσκύνημα
οπότε να την περιμένετε λίγο πιο αφράτη, χωρίς όμως να σας χαλάσει αυτό! Το αντίθετο θα έλεγα !!

Σε κάθε χέρι έχει και ένα τατουάζ. Στο δεξί ξεκινά από τον ώμο και καταλήγει λίγο κάτω από τον αγκώνα, Κεφάλι σε τοίχο! στο αριστερό είναι μικρότερο και στο δεξί μπούτι ένα μεγαλούτσικο με την φατσούλα της. Το βυζάκι είναι λίγο πεσμένο. Δεν βρίσκω κάτι άλλο αρνητικό να πώ για την εμφάνισή της. Ούτε πλαστικούρες στα χείλη, ούτε σιλικόνες στα βυζιά, όμορφη, αισθησιακή, της αρέσει το σεξ και θέλει να το ευχαριστηθείτε και οι δυο, οπότε με τον τρόπο της σε παρασέρνει να το ευχαριστηθείς περισσότερο αλλά και να ευχαριστήσεις και την ίδια. Επιτυχημένη συνεύρεση θα έλεγα! Πιθανή λοιπόν και η επανάληψη! Η κοπέλα έχει πλήρη επίγνωση τι κάνει και γιατί, οπότε δεν θα έχετε θέμα με μα και μου.
Στα του sex τώρα τι να πω ?? Όταν πηδιέσαι με μια γυναίκα που της αρέσει το γαμήσι και είναι καυλιάρα τι να πάει στραβά ? Ότι στάση μπόρεσα έκανα ο μεσήλικας. Γερο-μύστης
Η Νάντια δεν έχει θέματα, μέσα σε όλα. Στην πίπα περιποιήθηκε και τα πέριξ, ίδρωσε τη φανέλλα και με άφησε ...ράκος. Νομίζω στα 4 είναι και η καλύτερη στάση μαζί της. Προσκύνημα

Αν και το ραντεβού πήγε σε GFE ρυθμούς, είμαι σίγουρος ότι μπορεί το ίδιο καλά και σε PSE, όμως το στοιχείο της είναι το GFE νομίζω... Οπότε αν είσαι βυζολάγνος ή petite lover ή σου αρέσουν τα πιπίνια, μόνο τότε μπορείς να προσπεράσεις. Όλοι οι άλλοι πιστοί προσέλθετε!

Ευλόγησον!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.311
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διαγραμμένο μέλος 201295, John.Greek, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2019
Συμφωνώ γενικά, μόνο εκεί που λες κωλάρα και μπουτάρες θα συμπλήρωνα γυμνασμένες και σφιχτές Καπέλο
29 Μαρτίου, 2019
Απλά για το τυπικό της υπόθεσης, τα τατουάζ στα χέρια είναι ακριβώς αντίθετα, δηλαδή το μεγάλο (μανίκι σαν του Πρίντεζη ένα πράμα) είναι στο αριστερό χέρι και το μικρότερο είναι στο δεξί ...
31 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! Και βέβαια γυμνασμένες και σφιχτές !! Ότι πρέπει !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3