Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Call-Girls 16812
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από δύο αποτυχημένες προσπάθειες έκλεισε επιτέλους το ραντεβού μου με την Dani, σε δικό μου ξενοδοχείο νωρίς το απόγευμα…
Τυπική στο ραντεβού της ήρθε όμορφα ντυμένη και ορεξάτη… Επικοινωνία ελάχιστη αλλά διάθεση για σεξ περίσσια οπότε μόλις της έδωσα τα χρήματα έφυγε αμέσως για ντουζάκι… Είναι εντυπωσιακή κοπέλα γύρω στα 30 και έχει επενδύσει αρκετά πάνω στο κορμί της!... Το πρώτο που δοκίμασα ήταν τα χείλη της με γλωσσόφιλα, αλλά εκεί που απογειώθηκα ήταν η πίπα της!.. Πίπα για σεμινάριο, με διάφορες εναλλαγές , δυνατά ρουφήγματα και πάρσιμο μέχρι τον λαιμό!!... πεντακάθαρο το μουνάκι της το ευχαριστήθηκα με γλώσσα και με δάχτυλα αδιαμαρτύρητα… Γίνανε δύο γύροι με αρκετή ένταση και αληθοφάνεια από μεριά της… Ειδικά στον δεύτερο γύρο μετά από την οσκαρική πίπα της την ανέβασα από πάνω μου και απολάμβανα με μάτια και με χέρια τα στητά βυζιά της!... Η αγαπημένη της στάση πρέπει να είναι το πισωκολλητό γιατί χωρίς να παίρνω όρκο ένοιωσα ότι είχε οργασμό μιας και ο κόλπος της επεδίωξε να μου στραγγαλίσει τον πούτσο …
Πέρασα ευχάριστα και ηδονικά μια ώρα με την Dani και πολύ πιθανό να ξαναβρεθούμε στο μέλλον, έχει εμπειρία στο σεξ είναι ορεξάτη και πιστεύω ότι αγαπάει αυτό που κάνει… Αυτά από μένα και την Dani φίλοι μου…
Καλά γαμήσια!!... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Antonis78
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
4.559
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, slaviani, linear και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού