Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Να ξεκινησω αρχικα λεγοντας οτι εκλεισα ευκολα το ραντεβου. Ευγενικη τηλεφωνητρια με ωραια φωνη.
Και καπου εδω αρχιζουν τα περιεργα. Ζηταω αρχικα να παει μια ωρα πριν. Μου λενε στο τηλ ενταξει. Φτανω και μου λενε να περιμενω λιγακι. Το λιγακι εγινε μια ωρα. Κεφάλι σε τοίχο! Αλλα υπομονη και ολα καλα.
Μπαινω στο ξενοδοχειο. Το οποιο εδω να πω οτι ειναι οτι χειροτερο υπαρχει. Με μια λεξη ειναι χρεπι! Σοβαδες στο ταβανι να εχουν ανοιξει. Το μπανιο μικρο και ετοιμοροπο. Πετσετες λιγες και μικρες .Το κρεβατι χαλια ... Η πορτα ηταν σαν να ανοιγε με ενα φου. Λυπαμαι τις κοπελες που ειναι εκει. Εγω πηγα εκει για μια ωρα και ξενερωσα την ζωη μου. Αμα ηξερα πραγματικα θα ειχα κλεισει να ερθει η κοπελα σε μενα. Καλυτερα θα ειχα περασει. Κλειστε καποιο αλλο για τα κοριτσια τοσα ξενοδοχεια υπαρχουν στην Αθηνα, σεβαστητε και εμας και τα κοριτσια!!!!
Τελος απο πλευρα ξενοδοχειου που ηταν μεγαλο αρνητικο.
Το δωματιο ηταν σε μια μετρια κατασταση.
Λοιπον μπαινω μεσα και με περιμενει με μια ρομπιτσα και ενα ολοσωμο φιλακι παω για ντους και ερχεται μετα διπλα μου στο κρεβατι. Καπνιζε αυτο το iquos δεν με ενοχλησε αλλα μπορουσε να ειχε εστω ρωτησει. επαιζε η τηλεοραση Μαντ.
Καπου εδω να πω οτι ειναι ενα πολυ γλυκο Ουκρανακι οπως ειναι στις φωτο, αφαιρεστε βεβαια αυτη την λαμψη των φωτογραφιων. (Το βραδυ σε κλαμπ θα την βλεπεις και θα λες οτι αυτο θες να το ξεμουνιασεις.)
Σωμα ωραιο για μενα, πλαστικο βυζι με πολυ καλη αφη ( ο δοκτορ εκανε τελεια δουλεια) κωλος και αυτος πρεπει να εχει δεχτει δουλιτσα. Χειλια και αυτα φουσκωμενα.
Μπαρμπι με αλλα λογια αλλα οχι ψηλη. Εγω γουσταρα και φατσα και σωμα.
Στον αγωνα δεν θελει να δουλεψει πολυ η τουλαχιστον εμενα μου εβγαλε τετοια αισθηση. Πιπα μπορει να κανει πολυ καλη αλλα εμενα πηγε να μου κανει για δυο λεπτα και μετα να βαλει σκουφι. Της λεω θελω και αλλο. Μετα απο λιγη ωρα αρχισε να παιρνει μπρος. Ανεβηκε πανω εδειξε οτι ξερει να κουνιεται και το εχει αλλα δεν θελει για πολυ ωρα.
Σε γενικες γραμμες παιχτηκαν δυο γυροι αλλα δεν ηταν απο αυτες τις εμπειριες που εχεις να λες. Αμα θες απλα να χυσεις πας και σε στουντιο και σου κοστιζει και λιγοτερα. Με εσκορτ πας για ολη την εμπειρια. Απο την πρωτη στιγμη που θα μπεις στην πορτα μεχρι να φυγεις. Η απο την στιγμη που θα μπει το κοριτσι στο δωματιο. Ζητας μια ωρα να περασεις καλα και να χαλαρωσεις. Τα κλαιω τα λεφτα γιατι θα μπορουσα να ειχα δοκιμασει κατι αλλο η να πηγαινα σε κατι πιο στανταρ.
Εκανα τον κασκαντερ για να μην την φανε και αλλοι. Αμα ξερετε να κοντρολαρετε και θελετε να γαμησετε κατι μικρο και ομορφο ( δηλωνει 26 ) να πατε. Αμα θελετε κατι παραπανω απο μενα ειναι οχι. Αντε να περνατε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Deadpoolrulez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
300
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΜΑΝ, Cimis cimopoulos, Andy Dufresne και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2019
Ευχαριστώ παίχτη με έσωσες την είχα στα υποψην!
20 Αυγούστου, 2019
Μόνο 7 και 7 εμφάνιση ε; Στις φωτογραφίες φαίνεται 9άρι - 10άρι. Ωραίος αδελφέ. Με έσωσες και εμένα, έλεγα να την πάρω με το που την είδα
04 Δεκεμβρίου, 2019
παντως δεν ειναι φατσα αυτη που εχει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3