Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780580
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
αλλη μια βολτα σημερα στο γνωστο μερος,για χαλαρωση και ανακουφιση! ειπα να συνεχισω παλι με διαφορετικη αλλα αυτη τη φορα ηξερα περιπου που κινουμαι μιας και η κοπελα αυτη ειναι εκει χρονια.την ειχα παρει κιολας πριν 4 χρονια και θυμαμαι οτι ειχα περασει καλα,χωρις λεπτομερειες βεβαια μιας και εχει περασει καιρος.
η ιζαμπελα ειναι ενα μελαχρινο πιπινακι 24 χρονων με πιασιματακια μερακλιδικα.με βαζει στο δωματιο,οπως παντα ο χωρος προσεγμενος μαζεμενος κ καθαρος, γι'αυτο παω αλλωστε εκει.μπαινω για ενα ζεστο μπανακι και αναμονη στο μασαζοκρεβατο.
μπαινει η κοπελα με ρωταει αν θελω λαδι η κρεμα για το μασαζ,της ειπα να βαλει οτι θελει. ξεκιναει ενα μασαζακι πολυ περιποιητικο,εχει δυνατο χερι και δεν της φαινεται.με ισιωσε μια χαρα,πλατη μεση χερια ποδια τα παντα.ειχαμε επισης και μια ωραια κουβεντα γενικου περιεχομενου και κυλησε ο χρονος ομορφα.με λιγα λογια μασαζ και επικοινωνια value for money.
φτανει η ωρα που γυρναω λοιπον,εχω να σας πω οτι παιζει παιχνιδι με προστατη οποτε το νου σας οσοι τελειωνετε γρηγορα η οσοι δε γουσταρετε ''εξεταση προστατη''! πιπα με φτυσιμο,υγρη με το χερι να δουλευει οπως πρεπει.δωσε και βυζομαλακια στο προγραμμα,εχει ικανοποιητικο στηθος για βυζομαλακια by the way. η πιπα κρατησε καμποσο,ημουν ετοιμος να χυσω οποτε της ειπα να σταματησει και να ανεβει λιγο. δεν την κρατησα πολυ στο σεξ μιας και δεν ηθελα πολυ για να τελειωσω,την κατεβασα για να μου συνεχισει πιπα και τελειωσα πανω μου.ενα πραμα που με χαλασε λιγο ηταν οτι δε φιλαγε γι'αυτο και το 9. γενικα ομως μπορω να πω οτι περασα μια ωρα πολυ καλα,θα την ξαναπαρω αφου ομως πρωτα δοκιμασω και καποιες αλλες που εχω βαλει στο ματι.

αυτη ειναι η δικη μου προσωπικη εμπειρια με την κοπελα.υπαρχει περιπτωση να την επιλεξετε και να εχετε διαφορετικη εμπειρια απο τη δικη μου,ειτε χειροτερη ειτε καλυτερη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.113
Πόντοι:
6.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού