Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Υποθέστε ότι έχουμε live την kristina μπροστά μας και έχει 5 λεπτά να μας κάνει να της πούμε οκ πάρε 140 ευρώ κ πάμε δωμάτιο . Νομίζω ότι κάπως έτσι θα προσπαθούσε να μας πείσει...
dear όπως βλέπεις είμαι από τη μόσχα , έχω ύψος 1.70 και είμαι 34 ετών.
το σώμα μου είναι έτσι όπως το βλέπεις αδύνατο , μοντελέ κ παρά την ηλικία προσπαθώ το διατηρώ σε φόρμα. Μου αρέσουν τα στενέ μαύρα παντελόνια κ φορέματα γιατί δείχνουν το πεταχτό κωλαράκι μου κ την αδύνατη σιλουέτα μου. Μου αρέσει να χορεύω , δεν πίνω δεν καπνίζω κ δεν παίρνω ουσίες. Στην Ελλάδα έρχομαι 2 φορά . Μου αρέσει το κλίμα κ οι Ελληνες. Η πίπα που θα σου πάρω θα είναι αργή , υγρή και με διάρκεια και μπορώ να σε κάνω αν θες να τελειώσεις από την αρχή έτσι. Στο sex θα σου στηθώ μια χαρά ,ειδικά στο πισσοκωλλητό και αν μείνει χρόνος θα σου κάνω ένα εξαιρετικά αισθησιακό μασαζ με μουσική από το φορητό ηχείο που θα έχω μαζί μου. Είμαι λίγο σπασμένη στο πρόσωπο αλλά μην ανησυχείς σε αποζημιώνω στο sex με πολύ ενέργεια...
Αυτά είδα και αυτά έκανα με την kristina.
Στα 40 λεπτά της είπα γειά σου κ ευχαριστώ γιατί δεν έβρισκα άλλο λόγο για κάτι παραπάνω.
Είναι κάτι μεταξύ olias ,lizas k rima . Τόσο σε ηλικία όσο και σε servis .
Σε όσους αρέσουν αυτές οι κατηγορίες θα περάσουν καλά . Για αυτούς που προτιμούν ηλικιακά μικρότερες το ρίσκο έιναι δικό τους.
Υ.Γ Δεν είχα σκοπό να θίξω ή να προσβάλω κανένα μέλος. Ειδικά με βρισιές .Αν κάποιον έθιξα είναι δικό του θέμα αν θα το κρατήσει ή όχι . Δεν τραβάω κανένα ζόρι. Καποιοι τους αρέσει να νιώθουν θιγμένοι χωρίς λόγο.
Μπορείτε να χαρακτηρίζεται τις κριτικές μου όπως θέλετε ή να μην τις ακολουθήτε.
Για περισσότερες πληροφορίες το αν είμαι οκ τύπος ή προμότορας η κλώνος ο συνάδερφος BABY ξέρει για εμένα εδώ κ πολλά χρόνια. Όπως και πολλοί από εσας που πριν από χρόνια στο news μπορεί και 10 χρόνια πριν με ρωτάγατε πληροφορίες κ πάντα έδινα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.027
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, alpula και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού