Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δύο λογάκια για την κοπέλα που έχει έρθει στην Ελλάδα 2 φορές και κανένας δε φιλοτιμήθηκε να γράψει.
Έλεγα να μην γράψω ούτε εγώ και να σας αφήσω να πετάξετε 140€ εφόσον δεν ενημερώνετε. Πόσοι έφαγαν τη φόλα? Πόσοι θα την φάνε πάλι αν ξανάρθει? Κατά τα άλλα σας πειράζει αν κάποιος γράψει και ανέβει η τιμή ένα 10αρικο. Τα 140 δεν σας νοιάζουν.

Λοιπόν....
Άσχημη πολύ, 90% φωτοσοπ. Γιατί έμεινα? Σκέφτηκα πως αν γαμιέται καλά θα της βάλω σακούλα, γιατί είχε ωραίο κώλο. Το μόνο ωραίο πάνω της.

Πίπα με προφυλακτικό. Καλύτερα σκέφτηκα μη με κολλήσει ασχήμια.

Τη γυρίζω στα 4 να βλέπω κώλο και όχι φάτσα και μου πέσει. Μη, μα, μου, δεν μπορώ, πονάω, έλα ιεραποστολικό.
Κλείνω τα μάτια και μπαίνω. Κράταγε κόντρα.
Πετάω το προφυλακτικό, μπανάκι, βγαίνω, κάτι πήγε να ρωτήσει, αφήνω 90€ και φεύγω κύριος.
Για 10 λεπτά πολλά ήταν.

Βγήκα και έστειλα στο πρακτορείο δυο λέξεις. "Δεν κάνει"
Μου αρέσει που είπαν ότι έχει καλό feedback.
Κάτι πήγαν να μου πουν , ότι θα ενημερώσουν τον υπεύθυνο, τους απάντησα δε χρειάζεται και τέλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, GALLAS, PSAXTIRI και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2019
ΚαπέλοΠροσκύνημα
Μεσιέ μου σωστότατα έπραξες! Μη σου πω και πολλά έδωσες.. Σιγά μην ιδρώσει το γραφείο με ένα ανταγωνιστή λιγότερο...
26 Μαρτίου, 2019
και εγω τη πατησα με αλλη κορασιδα απο glamour
26 Μαρτίου, 2019
Μωρη κουφαλα, τωρα δεν ημουνα στην πιατσα; και μου ειπες οτι ποναει ο ωμος σου και τον εχεις μονο για κατουρημα;
Και εχεις το θρασος να λες οτι πηγες να το βαλεις πισωκολλητο, οχι κωλο, και η κοπελα τρομαξε;
26 Μαρτίου, 2019
τα σεβη μου καθοτι εχω καταληξει σε αυτο ακριβως το συμπερασμα.... "Δύο λογάκια για την κοπέλα που έχει έρθει στην Ελλάδα 2 φορές και κανένας δε φιλοτιμήθηκε να γράψει."
26 Μαρτίου, 2019
Σκεφτόμουν να την πάρω αλλά δεν ήμουν σίγουρος για το πρόσωπο.σε κάποιες φώτο ήταν σχετικά ωραίο και σε κάποιες άλλες μαύρο χαλι...ήρθες εσύ με την κριτική σου και μου έφυγαν όλες οι αμφιβολίες...μπράβο φιλαράκι που έγραψες και δεν θα πεταξουνε και άλλοι τα λεφτά τους..
26 Μαρτίου, 2019
"Πίπα με προφυλακτικό. Καλύτερα σκέφτηκα μη με κολλήσει ασχήμια." ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Σωτήρια κριτική Νικόλα, πάμε για άλλα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6