Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63769
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
δεν ήθελα να είμαι άτυχος για μία ακόμη φορά και προσπάθησα να προκαλέσω την τύχη μου με μικρές πιθανότητες συνάντησης...η αλήθεια είναι οτι είχα περάσει αξέχαστα την προηγούμενη φορά και ήθελα, με κάθε κόστος, να επαναλάβω την συνεδρία για να δω αν μπορεί αυτή η γυναικα να με παρασύρει στον έρωτα, να μου δώσει ικανοποίηση και να κρατήσει όρθια την πουτσα μου για μία ωρα...στο κάλεσμα μου, μου ειπε οτι δεν μπορεί, Δευτερα πρωί και αυτή μου ήθελε συνάντηση νωρίς το απόγευμα...της ειπα, θέλω να σε δω αλλά δεν μπορούσε...45 λεπτά μετά, μου στέλνει viber "ενοχλώ", οχι μωρό μου της λέω και με ένα χαμόγελο μικρού παιδιού έτρεξα να την συναντησω νωρίς το μεσημέρι στο χοτελ του Βασιλή...της ζήτησα μαύρα εσώρουχα...ήταν χάρμα για τα μάτια μου...λεπτή, πιο αδύνατη απο την προηγούμενη φορά, ομορφη σαν νεράιδα με τα καταπληκτικά μάτια της και με μαύρες κάλτσες να τυλίγουν τα όμορφα πόδια της...ηθελα να μυρισω όλο το κορμί της, θηραμα στις ορέξεις μου...ναι , ηταν πεντακάθαρη, μοσχομυριστη, απαλή...ηθελα να τις γλειψω όλο το μικρό της κορμάκι, ειχε ωραια γλώσσα και αυτη, ηθελα πολύ να την φιλήσω παντού...ξεκινησα με τα δαχτυλάκια της, ειναι μικρη η πατουσίτσα της και περιποιημένη, μέλι...δεν με άφησε πολύ ώρα...με πήρε στο στόμα, ημουν δυνατός και σε λίγο πετρα...την καρφωσα δυνατα, εκλεινε τα μάτια, της άρεσε , ειμαι σιγουρος...ειχα δυνάμεις, ειναι όμορφη, πολυ όμορφη, ηθελα να την κοιτάω...ειχα ανοιχτα τα ποδια της...την πιεζα να μπω βαθια...ηθελε, με πίεζε να την καρφώνω πιο δυνατά...δεν ειναι 1,60 αλλά ειναι θεά, ειναι ο έρωτας, ανοιξε τα ματια της και αρχισε να βογγάει απο κάυλα...δεν ηθελε πολύ ερωτα, ηθελε γαμησι, στηθηκε στα 4, την κρατησα απο τον κωλο της , ειναι ωραιος..και τα στηθη της ολολευκα με ροζ απόχρωση οι puffy θηλες της, δεν τις διακρινεις...δεν ξερω πόσα χρόνια μπορώ να την γαμαω, την θελω πολύ...ταιριαζει στην πουτσα μου το μουνί της, μου την κρατάει όρθια και μετά το διάλλειμα και παίζει μαζί της αστάματητα...μου έγλυψε καλά τα αρχίδια, της άρεσε περισσότερο όμως ο πουτσος μου...και ευθυνεται αυτη για αυτο...θα την ξαναπάρω, σιγουρα...μακάρι και εσείς...ξέρω οτι κρυβεται λίγο, δεν θέλει να ερωτευτεί , κρατάει απόσταση..ποιος ξέρει γιατί...ισως γιατι θέλει και αυτη να ερωτευτεί..μπορεί ναι, μπορεί και όχι...τα ξαναλέμε μικρή...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JamesDaniel, nikos neapolitis29, Kaloeros και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2019
Δεν ξέρω πως μπορεί να είναι τώρα αλλά νομίζω την γλύκα της δεν πρέπει να την έχει χάσει. Είναι το ατού της, μαζί με τον χαρακτήρα της φυσικά!
26 Μαρτίου, 2019
Καλησπέρα τηλέφωνο έχεις να με δώσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2