Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επισκεψη εγινε κατα τισ 16:00 το απογευμα, λιγο πριν το τελος της πρωινης βαρδιας, οπου ειναι και το μονο ελαφρυντικο που δινω για τις μετριοτατες επιδοσεις. Η ευγενικη τσατσα, η οποια ομως συνεργαζεται αποκλειστικα μεφολες απ οτι εχω καταλαβει ( χριστινα/σιμονα), μου παρουσιασεην Αντζελινα την ψηλη ξανθια που ειναι πολυ καιρο εδω και την Ρανια που οπως μου ειπε ειναι ενα μηνα εδω και δεν ξερει καλα ελληνικα. Η Ρανια ειναι μια νεαρη με μικρο στητο στηθος και σχετικα μεγαλο κωλο για το χαμηλο κατα τ αλλα βαρος της, οπου φανηκε χαμογελαστη και λογω του οτι μου εβγαλε μια αθωοτητα μπηκα.
Πριν προλαβω να βγαλω τα ρουχα μπηκε μεσα, και απο μια γρηγορη κουβεντα δεν ξερει ελληνικα αλλα καταλαβαινει αγγλικα τουλαχιστον. Μετα απο σχεδον ανυπαρκτα προκαταρκτικα με ξαπλωσε και εβαλε την καποτα για να κανει μια πολυ γρηγορη πιπα και να σταματησει πριν καυλωσω καλα. Εβαλε μισο κιλο κρεμα στο μουνι για να μην καταλαβαινουμε τιποτα και τη γυρισα στα 4. Μετα απο λιγο επειδη δε βολευομουν τη γυρισα ανασκελα με ποδια στους ωμους, οπου με κοιταγε χωρις ιδαιτερη συμμετοχη. Σε κινηση να φιλησω λαιμο εστριψε απο την αλλη μην την φιλησω στο στομα λες και ειμαι λεπρος .Ετσι κι αλλιως δε φιλαω στομα και της το πα, για να μην τενωνεται και παθει κανα τραβηγμα στο σβερκο. Απλωμενα χερια και ποδια σαν αστεριας. Οταν τελειωσα ειχε βγει απ το δωματιο πριν προλαβω να τον βγαλω. Ολα αυτα με χαμογελο και ευγενεια, οποτε δε με εκνευρισε η ολη φαση απλα μου αφησε μια ασχημη γευση. Αλλη μια συνηθισμενη περιπτωση "κανω το ελαχιστο που γινεται ωστε να τελειωσεις χωρις να ζητησεις τα λεφτα σου πισω". Μπορει να ειναι καινουρια στη Φυλης, αλλα ξερει καλα το παιχνιδι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
382
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, Ημεδαπος , Peter Van Norden και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού