Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214854
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όντας εκτός Αθηνών και προγραμματιζοντας ταξίδι στο κλεινόν άστυ κάνεις επιλογές για δύο- τρείς πιθανές συναντήσεις.
Εφόσον η μία που έρχεται και αυτή για μικρά διαστήματα στην Αθήνα δεν συνέπεσε με την επίσκεψη μου ,η Βανέσσα ήταν μια επιλογή.Την Βανέσσα την ακολουθώ στο site με τις μετακινήσεις της και έτσι όταν είδα ότι από την Ιερά Οδό μεταφέρθηκε στην Φραντζή 7 η απόφαση για επίσκεψη ήταν δεδομένη.
Η Βανέσσα είναι μια όμορφη γυναίκα όπως δείχνουν και οι φωτογραφίες της με όμορφο πρόσωπο με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά που δεν φαίνονται στις φωτογραφίες.
Κουδούνι, απάντηση και στον 2ο όροφο.Η Κατερίνα στην πόρτα , χαμογελαστή, ευγενική,ευχαριστη και όμορφη.Παραθεση των προγραμμάτων και εμφάνιση των κοριτσιών.Ομορφες παρουσίες Βικτώρια, Μαργκό, Σουζάνα, Βανέσσα που ήταν και η επιλογή μου .Κατάθεση χρημάτων για μια ώρα και η Κατερίνα με πέρασε σε ένα δωμάτιο για προετοιμασία και αναμονή βότκας και καρπούς τα οποία έφερε η Βανέσσα. Παρεπιπτόντως η Κατερίνα μου είπε ότι περνάει και αυτή όταν δεν είναι στην υποδοχή μετά από ερώτηση μου.
Προετοιμασία σε χαλαρούς ρυθμούς στο ωραία καθαρό δωμάτιο και σε λίγο εμφανίστηκε η Βανέσσα με μαύρο στενό μόνο φόρεμα,μαύρες κάλτσες και γόβες. Έγινε η πρώτη γνωριμία με την γνωστή διαδικασία, αφαίρεση πετσέτας, αφαίρεση των μαύρων συνόλων και έναρξη συνεδρίας σε ωραίους ρυθμούς. Απόφαση για μεταφορά του δεύτερου βήματος στην αρχή λόγω μεγάλης επιθυμίας . Προκαταρκτικά που περιείχαν όλα όσα μου αρέσουν... φιλιά,αγκαλιές, περιποίηση τοπική και γενική και από τους δύο και στους δύο σε πολύ ωραίους συνδυασμούς .Της αρέσει πολύ η περιποίηση σε όλο το σώμα και ειδικά στην ευαίσθητη περιοχή που την απόλαυσε .Αλλαγή ρόλων και περιποίηση δική μου από την Βανέσσα σε πολύ καλό επίπεδο. Προφύλαξη , εισαγωγή και κατάθεση με ωραία αίσθηση.Φρεσκαρισμα και αλλαγή χαρτιού στο μασαζοκρεβατο για μασάζ. Και αυτό σε πολύ καλούς ρυθμούς ,απολαυστικό .Τέλος χρόνου , αποχώρηση Βανέσσας για την δική της ετοιμασία και την δική μου. Χαιρετισμός, συνοδεία μέχρι την πόρτα και ανανέωση ραντεβού για άλλη στιγμή που οπωσδήποτε θα ξαναγίνει.
Αυτή είναι η πρώτη μου επαφή και γνωριμία με την Βανέσσα που ήταν πολύ απολαυστική . Άξιζε η αναμονή ! Ευχαριστώ πολύ Βανέσσα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, baroc, alpula και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού