Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθεσινή συνάντηση μετά απο εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και τις ευγενικές κοπέλες στο τηλέφωνο. Δεν είχα πολύ χρόνο παρ'όλα αυτά με εξυπηρέτησαν αμέσως. Τρελό upgrade το ξενοδοχείο, μόλις λίγες εκατοντάδες μέτρα από το γνωστό παλιό μαύρο χάλι που είχα συνηθίσει να πηγαίνω παλιότερα. Μιλάμε σαν να με πήραν από το δρόμο και με έβαλαν στο Hilton φαση. Η Μόνικα είχε ετοιμαστεί, σέξυ και με πολύ ωραίο σώμα, λίγο διαφορετική στο πρόσωπο κι αρκετά σαν κοριτσάκι, κάτι που τελικά αποδείχτηκε οτι το έχει και στη συμπεριφορά και το δικαιολογεί κι η ηλικία της. Πίπα με καπότα, φοβισμένη γκόμενα, δεν κάνει τίποτα ιδιαίτερο στο σεξ κι είναι απλά διεκπεραιωτική, αδυνατώντας έτσι να δικαιολογήσει τα λεφτά που ζητάει. Έφυγα στο μισάωρο, λέγοντας ότι έχω δουλειά, κυρίως για να μην την προσβάλλω, αφού και να καθόμουν η φάση ήταν τόσο ξενέρωτη που απλά θα έχυνα επειδή είχα πληρώσει. Τουλάχιστον δε ζήτησε τα λεφτά από την αρχή. Κάτι είναι κι αυτό. Αλλά με τίποτα δεν αξίζει να δώσει κανείς χρήματα σε μια κοπέλα που απλά διεκπεραιώνει στο σεξ..και μην αρχίσετε με τις φυσικές και τις χημείες, γιατί η κοπέλα που γουστάρει τη φάση αυτή, φροντίζει να βρίσκει τρόπο να περνάει καλά κι αυτή κι ο εκάστοτε τύπος που είναι μαζί της. Με αυτό το πρακτορείο μου έχουν πέσει όλες οι άκυρες. Κρίμα. Είναι που πάντα κανονίζω τελευταία στιγμή κι εγώ. Τελοσπάντων, λυπάμαι που είχα διαφορετική εμπειρία από τον συναγωνιστή Jim κι εύχομαι να περνάτε καλά (και να σας πρόλαβα)..Αυτά από εμέ Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, AmoKomA, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού