Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Παρθενική επίσκεψη στο εν λόγω σινεμά. Πήγα κατά τις 4 το μεσημέρι. Η ταμίας στην είσοδο ευγενεστατη και χαμογελαστή κι από ότι φάνηκε από την οικειότητα της με κάποιους από τους πελάτες που σουλατσάρανε εκείνη την ώρα μπροστά από το ταμείο, έχει στάνταρ πελατεία. Την ώρα που μπήκα τα φώτα ήταν αναμμένα και δεν έπαιζε ακόμη ταινία. Βολεύτηκα σε μια θέση στη μέση περίπου της αίθουσας και περίμενα. Ο κόσμος που έπαιζε ηταν αναμικτος. Καμιά 25αριά άτομα περίπου. Αλλοδαποι σε πηγαδάκια που σε κοίταζαν μέσα στα μάτια για να κόψουν κίνηση, παππούδες που τους τρεχαν τα σάλια αλλά κι άλλοι νορμάλ, γκέι ζευγάρια, και κάποιοι από 30 έως 45 περίπου που προφανώς είχαν πάει για την ίδια δουλειά που πήγα κι εγώ.
Τα φώτα σβησαν μετά από κάνα 5λεπτο και ξεκίνησε κατευθείαν τσόντα με μια μιλφάρα να την ξεκωλιαζει ένας ψωλαρας. Σχετικά καλή εικόνα, το ίδιο κι ο ήχος. Κόσμος πηγαινοερχόταν και ψαχνοταν. Κίνηση είχε και στον εξώστη που ήθελα να ανέβω αλλά μετά ξεχάστηκα. Κάποια στιγμή έσκασε τύπος 40αρης που με ρώτησε αν θέλω να κάτσει δίπλα μου. Του απάντησα ναι και λίγο μετά άρχισε να μου τρίβει τον πουτσο. Περιποιηθηκαμε ο ένας το εργαλείο του άλλου, μέχρι που χύσαμε. Κατέβηκα στην τουαλέτα να πλυθω, κι η αλήθεια είναι ότι περίμενα να δω τα χειρότερα από αυτά που είχα διαβάσει εδώ μέσα. Καμιά σχέση. Οι τουαλέτες καθαρές, μόνο που δεν είχαν χαρτί και σαπούνι. Υπήρχε και κάτι σαν dark room δίπλα στις τουαλέτες όπου ειδα να μπαινοβγαίνει κόσμος αλλά δεν μπήκα γιατί έπρεπε να φύγω. Σε γενικές γραμμές μια χαρά ήταν για την όλη φάση. Το εισιτήριο είναι στα 4.5 ευρώ. Θα ξαναπάω σίγουρα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2019
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, kostakis27, Sapakias και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2019
Χρήζει υποβάθμιση για να «βελτιωθεί» ώστε να έχει το επιθυμητό κοινό και να αυξήσει την πελατεία του.
Μαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1