Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Call-Girls 3416
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινές καύλες πάλι και είδα τις βυζάρες του μωρού στις φωτογραφίες και ξετρελάθηκα! Μνμ στο γραφείο και σε 1,5 ωρα το μωρό ηταν στο ξενοδοχείο(αργησε κανα 15λεπτο). Από κοντά είναι πιο όμορφη! Εσκασε μύτη με ενα μαύρο εφαρμοστό φόρεμα και 10ποντες γόβες,φιλακια ,χαδάκια,παραγγείλαμε από ενα ποτό(το οποίο το ήπιε σχεδόν μονορούφι) και μπήκε για μπάνιο. Μόλις βγηκε έπαθα σοκ! Τρομερές βυζάρες αληθινές,με πεταχτες ρόγες και η αφή μου είχε αρχίσει να διεγύρει όλες τις αισθήσεις μου...
Ξεκίνησε πιπα με τις τσιμπουκοχειλάρες που έχει και μια στο τόσο τον έβαζε και ολον μεσα...μετα 69 για να γλύψω και εγώ το μοσχομυριστό μουνάκι της και ύστερα με καβάλησε! Κοπανιόταν τόσο δυνατά που ομολογω οτι δεν το περιμενα μέχρι που τελείωσα στο προφυλακτικο! Μου το εβγαλε μονη της,ηρθε με σκούπισε(σαν αγας ενιωθα) και μετα πήγα για μπανάκι. Παρεπιμπτοντως να σας πω ότι χρησιμοποιησε gel οταν ξεκινήσαμε.
Γυρναω στο κρεβάτι,λίγο κουβεντούλα και μετα μασάζ απο την κορφή μεχρι τα νύχια των ποδιών! Το ευχαριστήθηκα πολύ! Ξανα πιπουλα, εγω να ασχολουμε με τις βυζάρες της και ξεκίνημα ιεραποστολική σταση που ίσως να μην της αρεσε και πολύ. Γύρισμα στα 4 και δυνατές στροφές και πάλι! Στησίματα καλά και αντέχει το δυνατό κοπάνημα! Και απότι κατάλαβα και απτις κραυγές της πρεπει να το ευχαριστήθηκε... Οσοι είσαστε βυζολάτρεις τρέξτε γιατί δεν θα μεινει πολλες μέρες γιατί φεύγει για Ισραήλ αποτι μου είπε.
Γαμάτε σύντροφοι γιατί χανόμαστε και στο τέλος θα μας το κόψουν και αυτό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, satyrus, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2019
Παίχτη πες μας καμιά λεπτομέρεια μιλάει Αγγλικά;έχει περιττά κιλά κοιλιά κυτταρίτιδα;φιλάει άνετα με γλώσσα;
22 Μαρτίου, 2019
Γιατί όμως λες Ίσως στο αν θα ξανασυναντούσες την κοπέλα??
22 Μαρτίου, 2019
Χαιρόμαστε που περάσατε υπέροχα!
Θα χρησιμοποιήσουμε μέρος της κριτικής σας στην καρτέλα της στο
https://dreamgirls.gr
22 Μαρτίου, 2019
30/4 λέει το site ότι την κάνει.... κι εδώ που τα λέμε το μπροστινό σύστημα δεν εινα D που λέει το γραφείο..... μπορεί και να δοκιμαστεί όμως για αποψη...
23 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγγλικά μιλάει. Εγω συννενοήθηκα ανετα... δεν λέγαμε και την ιστορία της ζωής μας...ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο . Φιλιά με γλώσσα! Εχει ωραίες χειλάρες. Και ίσως έγραψα γιατί θα φύγει σε λίγες μέρες και επαναληπτικο με την ίδια κοπέλα κάνω μετά απο πολύ καιρο. Αν κάνω βεβαια...
23 Μαρτίου, 2019
Ναι και εγώ απορώ με το D
23 Μαρτίου, 2019
Καλησπέρα σας,
μιλάει λίγο παραπάνω από τα βασικά αγγλικά!
Το στήθος της είναι D και άψογο θα λέγαμε, είναι σφιχτή, χωρίς περιττό λίπος και κυτταρίτιδα,
δυστυχώς δεν το προβάλλει το πλούσιο μπούστο της στις φωτογραφίες!
Σας την συνιστούμε ανεπιφύλακτα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7