Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αποφάσισα να συναντήσω τη Μαρίνα εξαιτίας του ότι είχα πολύ καιρό να συνευρεθώ με γυναίκα με πιο γεμάτο σωματότυπο και των ασιατικών χαρακτηριστικών που φαίνονται στις φωτογραφίες. Επικοινωνία με το γραφείο πανεύκολη με δύο μηνύματα, το γνωστό ξενοδοχείο εκ των δύο στο Βαρδάρη, άνοιγμα πόρτας από την κοπέλα και πρώτη εντύπωση θετική καθώς άνοιξε την πόρτα χωρίς να κρύβεται από πίσω της, χαμογελαστή και φορούσε μαύρο διαφανές φορεματάκι με ωραίο σετ εσωρούχων που διακρίνονταν. Επικοινωνία με βασικά αγγλικά και κάποια ρώσικα που πετάει στα ενδιάμεσα. Βέβαια ασιατικά χαρακτηριστικά δεν υπάρχουν παρά μόνο τονισμένα ζυγωματικά, η γυαλάδα των φωτό εννοείται ότι δεν υπάρχει αλλά το σώμα απεικονίζεται με ακρίβεια αν και ελαφρώς πιο βαρύ. Ξεκαθαρίζω ότι σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν είναι χοντρή αλλά μυώδης με πλαστικό βύζο αλλά πολύ ωραίο στην αφή, κωλάρα-κόλαση και μπουτάρες. Γενικά η κοπέλα προδιαθέτει για δυνατά μπαλαμούτια και "στιβαρά" γαμήσια χωρίς να φοβάσαι ότι θα την σπάσεις. Ήταν μακιγιαρισμένη, χωρίς να κρύβεται όμως το γεγονός ότι είναι ψιλοσπασμένη στο πρόσωπο και με σημάδια, μάλλον λόγω υπερβολικού και πολύχρονου φτιασιδώματος, πάντως η επιδερμίδα στο πρόσωπο δεν είναι και ότι καλύτερο. Η αποζημίωση έρχεται με το σώμα καθώς ήταν πεντακάθαρη, απαλή και περιποιημένη. Εντύπωση μου έκαναν τα άψογα άνω και κάτω άκρα που είναι μεγάλο συν για τα γούστα μου, ειδικά το γαλλικό πεντικιούρ. Η διάθεση της κοπέλας φαίνεται πολύ καλή και γράφω φαίνεται γιατί από την πρώτη στιγμή προσπαθεί να ελέγξει τα πάντα στη συνάντηση και πέφτει σε μεγάλες αντιφάσεις και εξηγώ: Θέλει να σου δείξει ότι γουστάρει και καβλώνει με κουνήματα, ερωτικά λόγια και κινήσεις, όπως να βάλει τα χέρια σου στο σώμα της, δημιουργώντας ατμόσφαιρα, την ίδια στιγμή όμως δεν θέλει να την ακουμπήσεις αλλού ή να κάνεις το δικό σου παιχνίδι, εμένα μου είπε ότι δεν θέλει δάκτυλο, δεν θέλει δυνατά ρουφήγματα και αυτά χωρίς να έχω κάνει κινήσεις τέτοιες. Φιλιά με γλώσσα δεν υπάρχουν, μου είπε ότι προτιμά να ρουφά έλα όμως που η πίπα ήταν χωρίς νεύρο, χωρίς πίεση και έπρεπε να την πιέσω εγώ λίγο για να την βελτιώσει. Αυτό όμως που είναι πραγματικά μεγάλο turn off είναι το γεγονός ότι πριν αρχίσει στοματικό έβγαλε σπρέι, μαντηλάκια και λιπαντικό και ψεκάστηκε και η ίδια πριν ψεκάσει εμένα, ευτυχώς χωρίς τσούξιμο ή πόνο. Κάπου εκεί σταματάνε και οι ελπίδες για μία επιτυχημένη συνεύρεση όμως και αποφασίζεις να πάρεις ότι μπορείς καλύτερο. Εγώ το κατάφερα με την στάση στα τέσσερα, όπου τα στησίματα της, οι προτροπές και τα λόγια (ψεύτικα για τους λόγους που εξήγησα), τα σκαμπίλια, τα χουφτώματα και τα ανοίγματα που η ίδια κάνει στον εαυτό της, σε συνδυασμό με τα φυσικά της προσόντα και την συνεχόμενη οπτική επαφή στον καθρέφτη, ήταν ότι καλύτερο και οδήγησε σε δύο γύρους με τελείωμα στους βύζους και στην κωλάρα της. Βέβαια η ίδια ζητούσε επιτακτικά αυτή τη στάση και η απόδοσή της σε άλλες στάσεις δεν ήταν αντίστοιχη αλλά μάλλον αναιμική. Αυτή ήταν η μικρή ανταπόδοση σε σχέση με την τιμή που είναι αρκετά υψηλή και φυσικά δεν αξίζει για επανάληψη και δεν ξέρω αν άλλος παίκτης θα μπορούσε να παίξει καλύτερα και πιο αποδοτικά......Αυτά από μένα και συγνώμη για το μάκρος της κριτικής αλλά νομίζω ότι οι περισσότερες λεπτομέρειες βοηθάνε στο σχηματισμό καλύτερης άποψης για κάθε κοπέλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IsNear, kassler, torpili και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2019
Σχολάστε την κύριοι...δεν κάνει για το άθλημα...
22 Μαρτίου, 2019
Ωρα και αυτή να πάει σπίτι της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2