Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα στην παρέα
Για αλλού είχα πεί να πάω,αλλού έφτασα και σε άλλο χώρο μπήκα
ΩΩ ναι σε καμία περίπτωση δεν είχα σκοπό να περάσω με την καρολίνα.
Μπαίνω στο χώρο και παρουσιάζεται γυμνή η κοπέλα απο την ρωσσία.
Με το μουνί φάτσα φόρα μπροστά μου και η κυρία του σαλονιού να μιλάει ένιωσα έναν πόνο στο κεφάλι,με βάρεσε κατακούτελα.Η καρολίνα να μου βάζει το μουνί της στο πιάτο και άλλη να μην σταματάει μου μιλά για το πόσο +++++ είναι σε όλους τους τομείς.
Αφού είναι έτσι λέω να περάσω. Κανόνισα για 2 φορές και στο ενδιάμεσο μασάζ.
Τσιμπούκι επί 10 λεπτά με δόντι,όλα μέσα όλα έξω παραλίγο να χάσω το πουλί μου.Είχε μπεί ο διάολας μέσα της.Μετά απο το 5 λεπτά του ελεύθερου τσιμπουκιού,πίστευα ότι θα μου κώψει το πουλί. Στούπα στον ιδρώτα, να βογκάει σαν τράγος.Τελειώνω κάπου στο 20λεπτο και με αρχίζει μασάζ στην πλάτη(απαίτηση απο εμένα να το κάνει δυνατά,για να φύγει όλη η κούραση)
Πολύ καλό μασάζ, δυνατό μέχρι που έβαλε και τα δύο πόδια της πάνω μου(γόνατα στην πλάτη)και άρχιζε να κουνιέται σαν μαούνα.Σοβαρά παίρνει όλη την κούραση. Νιώθω και είμαι πολύ καλύτερα.
Δεύτερος γύρος σουβλάκι και να την γαμάω 20 λεπτά χωρίς ανάσα.(εκεί να άκουγες πως φώναζε)γυρίζει κατα την διάρκεια και μου λέει -καλά πως μπορείς και περπατάς με αυτό το πράμα ,δεν πονάς.
Δεν κατάφερα να τελειώσω δεύτερη φορά μέσα στον ιδρότα,την ευχαρίστησα δεν πειράζει κλπ,η προσπάθεια μετράει,πιστεύω ότι στεναχωρήθηκε από ότι την είδα εκείνη την στιγμή,ταυτόχρονα μου λέει-δεν φεύγεις άμα δεν χύσεις απο εδώ μέσα πάλι,μου πιάνει τον λίλο τον βάζει στο στόμα για κανα 10 λέπτο πίπα που άντε να μου έχει ξαναπάρει έτσι άλλη μία.
Αποτέλεσμα δεν έκλαψα τα 40 ευρώ. Τα 10 που έφερε ρέστα λίγο ακόμα και θα της τα έδεινα κέρασμα. Όπως είπα στο τίτλο για αλλού πήγαινα,αλλού είπα θα μπώ,αλλού μπήκα.Καλά γαμήσια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
dinamitisc5
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.160
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, Elganador, παλαιμαχος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2019
φιλε ετσι οπως το γραφεις δεν καταλαβαινω με τα 40 ευρω ποση ώρα εκατσε μαζι σου στο δωμάτιο. Τελικα ποσο έκατσε και με το μασαζ;
25 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για καλή μου τύχη, την πρόλαβα πάνω στην αλλαγή. Ξεκινήσαμε στο δωμάτιο 16:40 περίπου και έφυγε απο το δωμάτιο σίγουρα 17:10 μην πώ και 17:20.Δεν την ένοιαζε την κοπέλα γιατί είμουνα το τέλος της βάρδιας.Καθόλη την διάρκεια μέσα στο δωμάτιο,ερχόντουσαν άτομα και τους έδιωχνε η τσατσά. Με απλά λόγια μου έκατσε καλή τύχη.Το μασάζ πρέπει να είτανε κοντά στα 10 λεπτά, max 15. Εμένα μου φάνηκε αιώνας,δεν μπορούσα να γυρίσω το σώμα μου,δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου.Το κορίτσι πρέπει να δούλευε μασέρ,παρόλο που μου είπε ότι απλά έκανε μασάζ στην μάνα της.
05 Οκτωβρίου, 2019
Μολδαβη ειναι.
PV
Peter Van Norden
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3