Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παραμυθάς δεν είμαι..ούτε σκοπεύω τώρα στα γεράματα… να αρχίσω να γράφω παραμύθια..όμως θα σας περιγράψω μία ιστορία όπως την έζησα….
« Ηταν μία ωραία ανοιξιάτικη νύχτα του Μάρτη όταν αποφασίσαμε με το φιλαράκι μου να πάμε να πιούμε ένα κρασάκι στο Κολωνάκι σε γνωστό restaurant bar. Ολα κυλούσαν πολύ χαλαρά και ωραία, μέχρι που δίπλα μας στην μπάρα ήρθε μία παρέα από τρία χαριτωμένα μελαχρινά μωράκια. Από εκείνη την στιγμή και έπειτα όλα είχαν αρχίσει να ανατρέπονται και ο μοναδικός μας στόχος και σκοπός ήταν να βρούμε ένα τρόπο να τα προσεγγίσουμε…
Για καλή μας τύχη τα μωρά άρχισαν να κουβεντιάζουν σε ξένη γλώσσα που δεν γνωρίζαμε Χμμμ; οπότε αποφασίσαμε να ακολουθήσουμε την γνωστή καλοκαιρινή τακτική στα νησιά.. δηλ. να κεράσουμε.. Αυτό ήταν..και σε λίγο ήμασταν όλοι μαζί μία ωραία παρέα...
Αρχισα σιγά σιγά να προσεγγίζω την Paola..όμορφο είκοσι Μαίων τσαχπίνικο μελαχρινούλι bebe με έξυπνη ματιά και πολλά υποσχόμενο βλέμμα.. Έρωτας Η μακριά και πλούσια κώμη της με είχε ήδη εξιτάρει κανοντάς με να ονειρεύομαι άγριες καταστάσεις Χαμόγελο
Ομορφα ντυμένη Ματάκι όπως αρμόζει σε μία από την Μόσχα προερχόμενη όπως και οι υπόλοιπες της παρέας - τελικά έχει πολλές Ρωσίδες στην Ελλάδα Μεγάλο χαμόγελο - άρχισε να μου μιλάει σε άπταιστα σχεδόν αγγλικά για τον εαυτό της..τον χορό που τόσο της αρέσει..την Ελλάδα..τον ήλιο..την θάλασσα..και το αγόρι μου.. Ναι!
Αστειάκια..γελάκια..όμορφα απλά..και σε λίγο έχουμε αρχίσει ο ένας να χαιδεύει τον άλλο χορεύοντας στον ρυθμό της μουσικής.. Ναι!
Μην αντέχοντας άλλο αυτή την κατάσταση της προτείνω να πάμε στο ξενοδοχείο όπου διέμενα γνωστό 4στερο εντελώς δίπλα στο bar.. πρόταση πού έγινε αποδεκτή..και σε dt βρισκόμαστε αγκαλιασμένοι να εξερευνούμε ο ένας τον άλλο.. Γλώσσα Απαλά και διστακτικά στην αρχή.. Ντροπή αρχίζω να ανακαλύπτω το βελούδινο και μυρωδάτο σώμα της..Γλώσσα Ενας άλλος sex pleaser.. βγήκε από μέσα μου λεγοντάς μου - ρε παππού Γερο-μύστης που πας.. προσεξέ το το μωράκι.. είναι soft and fragile..Έρωτας - και εκεί που αρχίζω να πιστεύω πως μάλλον αυτή πρέπει να με πληρώσει και όχι εγώ..με γυρνάει τούμπα ..έρχεται από πάνω μου..και αποκάλυψη..!!!! Ναι!Ναι!
Το μικρό και εύθραυστο γλυκούλι μου μεταμορφώθηκε σε λέαινα που κατασπαράσει το θήραμά της… Αεικίνητη και ευκίνητη όπως αρμόζει σε μία χορεύτρια δεν με άφησε σε χλωρό κλαρί αποδεικνύοντας πώς η νέα γενιά κορασίδων όταν γουστάρουν το sex και τους φερθείς ανάλογα θα σου το ανταποδώσουν πολλαπλάσια… Πλούσιο ρεπερτόριο πάνω..κάτω..και πλαγίως.. deepthroat.. teasing..licking softly..…deapthroat… και τα αργά πνιχτά μακρόσυρτα da..da..da..daa.daa.daa.daaa..daaa..daaa.daaaaaa.daaaaaa.daaaaaa… μου έδειχναν ότι είμαι σε σωστό δρόμο…..!!! »

Μία και μισή ώρα καθαρού αργού – γρήγορου gfe με μία ωραία ( καλύτερη από τις φωτό ) δοτική κοπέλα με διάθεση για sex και όρεξη να εξερευνήσει τα δικά της ερωτικά σύνορα.. μέσω του παρτενέρ της.
Ελιξήριο ζωής ειδικά για εμάς τους παππούληδες Γερο-μύστης δείχνοντάς μας πόσο έχει προοδεύσει η «επιστήμη» Μεγάλο χαμόγελο και η new version είναι καλύτερη από την προηγούμενη Προσκύνημα Στην μνήμη μου ανασύρθηκε η ελληνική ταινία όπου ο Δημήτρης Χόρν πούλησε την ψυχή του στον διάολο για τα νιάτα…. Ισως δεν μπορώ να πάρω πίσω πάλι τα νιάτα μου, μπορώ όμως να ξανανιώσω με μωράκια όπως η Paola!!!! Προσκύνημα
Θα μπορούσα να αναφέρω πολλά και διάφορα αλλά καλό είναι ο κάθε ένας να θέλει να εξερευνήσει τα δικά του όρια.
Ελπίζω να μην κούρασα..προσπαθώντας να δώσω μία διαφορετική νότα στις σελίδες του bou. Να περνάτε όλοι όμορφα..και προσέξτε το.. το μωράκι..αξίζει.. Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.761
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, WHATABOUTFUCK, company of heroes tho και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2019
Το φαγες το μικρό βρωμόγερε Γλώσσα
23 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν το φάω το πέρασα... Γλώσσα ένα χεράκι .Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2