Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Φοβερή απογοήτευση μια και η μια φόλα διαδέχεται την αλλα.ΘυμόςΘυμός
Είμαι πράγματι εκνευρισμένος όχι τόσο με την κοπέλα αλλά με τον συναγωνιστή τον mark7772 μια και…. η στραβός είναι, η μαλακας ( σορρυ μαρκ για την βρισιά αλλά την αξίζεις).
Έχω πει πολλές φορές στο παρελθόν ότι μια ιδιοτροπία μου είναι να μην αντέχω τα σιλικονουχα βυζιαΠροσκύνημαΠροσκύνημα, για αυτό διαβάζω προσεκτικά όλα τα review των συναγωνιστών στο side.
Πώς να εξηγήσω τώρα ότι ενώ ο mark 7772 στην αξιολόγηση του γραφεί ότι η κοπέλα είχε για φυσικό βυζι και το επισημάνει ( δεν καταλαβαίνω που το είδε μια και οι ουλές κάτω από το στήθος είναι εμφανέστατες ) συναντώ…. Ένα όμορφο αλλά κάργα στην σιλικόνη στήθος και συμπληρώνετε το σκηνικό με το ανσεξουαλ για εμένα….. να έχει και τα χείλια φτιαγμένα!!!!!
Δράμα!!! Συμπλήρωμα της αποτυχίας ??? Διάθεση καμία από την Αννίτα για περιποίηση , δάχτυλα επ ουδέν, φιλί χωρίς γλώσσα και ψεύτικες κραυγές που σε κάνουν να νιώθεις μαλακας!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Με λίγα λόγια σεχοτουριστρια που δεν έχει καμία διάθεση να σε ικανοποιήσει πάρα να τσεπώσει τα ευροπουλα σου … για εμένα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!

Το γραφείο όπως πάντα πολύ καλό ένα λάθος τους επισημάνω που θα πρέπει να διορθωθεί οπωσδήποτε, πρέπει να γράφουν υποχρεωτικά στην περιγραφή των κοριτσιών τα σιλικονουχα βυζια και τα φτιαγμένα χείλια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, petergsp, kwstasxat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2019
Οι φολες που διαδεχονται η μια την αλλη ειναι απο το ιδιο γραφειο μυστη??
Χμμμ; Χμμμ;
22 Μαρτίου, 2019
Με εσωσες....
22 Μαρτίου, 2019
Τα βυζιά έχουν φωτοσοπιαριστεί καλά και σε ξεγελούν.
Τα χείλη ομως ρε τυπε κάνουν μπαμ απο το χιλιόμετρο οτι είναι τρομπαρισμένα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3