Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαιρετίζω όλα τα τσακάλια εδώ μέσα...
Γτ το να γυρνάς εδώ μέσα, μόνο τσακάλια το κάνουν (τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω!!!).

Βόλτα τις προάλες προς τις οδού της πουτανιάς και ο δρόμος μετά απο ολιγόλεπτη τσάρκα με έμπασε στο εν λόγω κατάστημα.

Παρούσα ένα λεπτό μικρό κοριτσάκι με γυαλάκια, λίγα τατουάζ στα χέρια, κοιλίτσα κλπ, 22 ετών όπως είπε, προέλευση απο (RO) και το όνομα Μαρία.
Πετίτ κατάσταση γενικά, αλλά καλά λόγια από την κουμανταδόρισα στο σαλόνι.

Περιληπτικά μάγκες:
1)50 ακά. χαλαρά
2)Ντουζάκι που είχε φουλ ζεστό νερό να ανέβει η θερμοκρασία στον παίχτη.
3)Ερχομός του κοριτσιού με άνεση και χαμόγελο.
4)Πάω να γλ/λίσω, άκυρο...που πας ρε καραμήτρο στεγνά αμέσως?Κεφάλι σε τοίχο!
5)Ωραίο βελούδινο σωματάκι (πετίτ) Κοντούτσικο ειδικά όταν βγάζει τα γκαυλοπάπουτσα, με όμορφο προσωπάκι, με ή χωρίς γυαλάκια.(Τα βγάζει όταν μπαίνει δώμα) και όμορφα δοντάκια.
6)Πολύ λίγα προκαταρτικά, ήθελε να μπει κατέυθείαν στο ψητό.
7)Πίπα μάπα...χεράκι, ελαφριά στο στοματάκι και συγκέντρωση πολύ, λες και θα τις έφευγεΠροσκύνημα
8)Προσπάθησα πάλι γλ/φιλο αλλά μάταια...(Τελικά την γυναίκα αν δεν τν κάνεις γλ/μούνι και δεν ανάψει λιγάκι-ειδικά αυτές του συγκεκριμένου επαγ/τος στα στούντιο - δεν έχει χαϊρι).
9)Μία και μονάδικη στάση με αυτή από πάνω, μετά που άλειψε όλη τη καπότα με τζελ για να μπαίνει άνετα όπως είπε, ήρθε το τελείωμα, λίγη ώρα μετά αφού τη βαρεσα αρκετά (έδειχνε να αντέχει).
10)Ενώ δε θα την πρότεινα, δε ξέρω γτ, μου καρφώθηκε να πάω ξανά, με περισσότερο χρόνο και περισσότερα λεφτάκια λίγο φυσικά και να ασχοληθώ μαζί της ώστε να την πάρω με τη μεριά μου(γλ/φιλα, γκαύλα κλπ).
11)Είδωμεν, τίποτα δεν είναι τελειωτικό προς το παρών. Εξάλλου όπως έχω πει, μου αρέσει να αλλάζω πρόσωπα και σωματάκια.

Να στε καλά παίχτες και να περνάτε "γαμιόντας" καλύτερα.Ματάκι

Με εκτίμηση
GALLAS
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.253
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, pasok, azazel και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού