Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55829
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το βράδυ της Τετάρτης και μετά από "καλές" κριτικές φίλων (δες παλιότερες κριτικές) αποφάσισα να επισκεφτώ την Νταίζη, Τσέχα κατά την τσατσά ... Γυφτοβουλγάρα ... ή Γυφτορουμάνα ... που ουδεμία σχέση έχει με σλάβικη φυλή! Το κατάπια αμάσητο περί καταγωγής, η τσατσά ευγενέστατη, πρόσχαρη μου προσέφερε έκπτωση στο γυμνό (30€) και πέρασα στο δωμάτιο. (Η τσατσά μου ήταν τόσο συμπαθής που της έδωσα και μπουρμπουάρ)!
Γδύνομαι ξαπλώνω και περνάει μέσα η Νταίζη, με το που μπαίνει ... 1η ξινίλα !!! Λέω δεν μπορεί ... θα μου φαίνεται ...
Έρχεται από πάνω μου με τα εσώρουχα και πάει να πιπώσει ... (προκαταρκτικά ούτε λόγος) ... Τις προτείνω να γδυθεί, να 2η ξινίλα Θυμός ... Κάτι δεν θα πάει καλά σκέφτηκα ...
Βγάζει μόνο το σουτιέν και πιπώνει στο πλάι να μπορώ να πιάσω μόνο βυζί ... Μετά από προσπάθειές μου έρχεται λίγο πιο πλάγια να ακουμπάω λίγο ... μόλις την ακουμπάω με το στόμα τινάζεται σαν να την χτύπησε ρεύμα ... 3η ξινίλα Κεφάλι σε τοίχο! !!! (έχω ευαίσθητο δέρμα λέει ... Μαλακία )
Μετακινήτε ανάμεσα στα πόδια μου να μην πιάνω να μην βλέπω τίποτα !!! ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Της λέω να ανέβει πάνω με μισοσηκωμένη σημαία ... Αλλά ήδη άρχισα να φορτώνω !!!
Ανεβαίνει πάνω και σαν να έκανε ΑΓΓΑΡΙΑ ... κουνήθηκε 5-6 φορές και ξάπλωσε πάνω μου να κουνιέμαι εγώ ... Κεφάλι σε τοίχο!
Της λέω να με τελειώσει με πίπα ... σηκώνεται ... βγάζει την καπότα ... την παρατηρεί και πάει να πλυθεί !!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ...
Την λέω που πας ... δεν τελειώσαμε ... Ψάχνει τον κάδο και αφού τα ψάχνει όλα ... βρίσκει μια καπότα γεμάτη (από προηγούμενο παίχτη ... και μου την φέρνει να μου την δίξει ... 10 χρόνια λέει δουλέβω ... ΔΕΝ ξέρω αν τελείωσες ??? ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Άχυστος και ψωνισμένος άγρια αφού την στόλισα και έφυγε μπαίνει η τσατσά (ευγενέστατη) πριν ακόμα ντυθώ !!! (κάτι της είπε μάλλον) ... Με ρωτάει τι έγινε ... Της εξηγώ και μένει κάγκελο !!!
ΑΠΑΤΗ μεγάλη η Νταίζη !!! ΜαλακίαΘυμός

ΟΥΣΤ ΚΑΡΧΙΑ !!! Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Νταίζη
Greek30
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, παπας βενεδικτος θ΄, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2019
απο οτι ξερω ειναι Ρουμανα εγω που την πηρα δυο φορες το καναμε κανονικα βεβαια στα ορια της ξεπετας.τωρα εσενα σε παρατησε αχυστο και σε ειχε ολο μη και μη ειναι απαραδεκτη.αν δεν θελει να κανει αυτην την δουλεια ας σηκωθει να φυγει οχι να κοροιδευει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1