Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα καλημέρα σε όλους τους απανταχού φίλους του bou,
Χθεσινή συνάντηση με το Μαράκι στο Priamos. Όμορφο ξενοδοχείο και αρκετά καθαρό.
Πάμε στα την Μαρίας τώρα. Χτυπάει πόρτα και μπαίνει μέσα μια πάρα πολύ όμορφη παρουσία, με απίστευτο κορμί και πολύ καλη επικοινωνία, σε σημείο να νομίζεις ότι μιλάς και συζητας με φίλη σου. Η πρώτη αντίδραση όπως καταλαβαίνετε ήταν να γίνει πύραυλος ο μικρός μου φίλος. Μπαίνει για μπανάκι και σε 2 λεπτάκια τσουπ στο κρεβάτι. Η πιπα? Όνειρο οο... Βαθιά και υγρή. Δεν περίμενα και τίποτα λιγότερο με αυτά που είχα διαβάσει. Η συνέχεια μας βρίσκει να την γλύφω το υπέροχο καθαρό και μοσχομυριστό μουνάκι. Απίστευτη αίσθηση επίσης.. Πέρασμα σκούφου, εναλλαγή 2-3 στάσεων και κατάθεση στο στόμα της. Επίσης τρομερή εμπειρία. Να σε κοιτάζει στα μάτια και να σου ανοίγει το στόμα χωρίς να έχει αφήσει ίχνος σπέρματος. Απίστευτο.. Ντουζάκι και από τις 2 πλευρές και τσιγαράκι από πλευρά μου και social. Η Μαρία είναι πολύ ευγενική και πολύ έξυπνη. Όσοι έχετε αναφέρει πως είναι πολύ όμορφη αλλά λίγο χαζούλα δεν ισχύει. Είναι πανέξυπνη και ξέρει και τι λέει αλλά και τι κάνει. Συνηδητοποιημενη μέχρι εκεί που δεν πάει. Τεσπα. Πάμε δεύτερο γύρο με τρομερή πιπα από μέρους της και καβάλημα ποίημα. Δυστυχώς βέβαια λόγω κούρασης δικής μου δεν μπορούσα να τελειώσω και ετσι με τελείωσε με πιπα. Ακούραστη και δυνατή πιπα ώσπου κατέθεσα και πάλι στο στοματάκι της.
Στο δια ταύτα. Μια πάρα μα πάρα πολύ καλή συνάντηση με τη Μαρία. Ευγενική, πρόθυμη, πεντακάθαρη, με απίστευτο κορμί, απίστευτο στήθος, χωρίς να κοιτάει ρολόι και γενικά μια πάρα πολύ καλή παρουσία. Η συνάντηση από εμένα 10 με τόνο. Λίγες είναι τέτοιες παρουσίες στο χώρο αν και δεν έχω συναντήσει πολλές. Αξίζει με το παραπάνω η συνάντηση.
Και κάτι τελευταίο.
Μαρακιιιι άνοιξε λογαριασμό να δίνεις και εσύ σημεία ζωής. Επίσης, προσπάθησε να προγραμματίσεις κανένα tour προς Θεσσαλονίκη. Πρέπει να σε δουν και οι συμπολίτες μου.. Χάνουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
165
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, Trapshooter και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2019
Φιλε εχει τοσο ωραια κωλαρα οπως φαινεται στις φωτο;;
D
dimitrios7
22 Μαρτίου, 2019
Τι μπάλα παίζεις ρε Μαράκι ?????
Όλους τους έχεις ευχαριστημένους .
Αυτή η πίπα σου και νεκρούς ανασταίνει !!!!
26 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο κώλος της είναι ποίημα κανονικό !!! Δοκίμασε και δεν θα χάσεις...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3