Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απόγευμα τρίτης και είπα να δοκιμάσω με την Εβελίνα μετά από κάμποσα χρόνια περίπου 5-6 αν δεν κάνω λάθος θυμάμαι τότε δούλευε Αγκυρας12 έτσι λέω ας δω αν έχει βελτιωθεί καθόλου για παλιά η απόδοση της ήταν εντελώς μέτρια έτσι δίνω το 20€ο στην ευγενική υπηρεσία πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Εβελίνα χαμογελαστή ευδιαθετη θα έλεγα χωρίς πολλά πολλά με ρωτάει αν θέλω τσιμπούκι με η χωρίς προφυλακτικό δηλαδή προκαταρκτικά μηδενικά αφού χουφτωνα λίγο τα σιλικονατα βυζιά της μου πέρασε Καποτά και άρχισε ένα καλό τσιμπούκι αφού φτιάχτηκα κάπως την τοποθετώ σε ιεραποστολικη στάση και αρχίζω να της το χώνω η συμμετοχή της στο σεξ υποτονική πάντως έπεσαν κάποια γλωσσοφιλα που απ'ότι κατάλαβα αν κάποιος είναι καθαρός και έχει φυσιολογική αναπνοή δηλαδή να πληρεί τούς στοιχειώδης κανόνες υγιεινής τότε η Εβελίνα δίνει φιλιά πράγμα όμως που δεν αρκεί αφού από την νωχελικη της στάση στο σεξ δύσκολα να δημιουργήσει ανεβασμένα πράγματα έτσι αφού είδα ότι δεν θα τελείωνα μετά από λίγο εληξα τον αγώνα χαιρέτησα για τελευταία φορά σίγουρα σε δωμάτιο την Εβελίνα και αποχωρησα.
Γενικά όπως γράφω και στον τίτλο τής κριτικής ήταν χαμηλές οι προσδοκίες και το αποτέλεσμα αναμένομενο η Εβελίνα είναι μια μέτρια κοπέλα και εμφανισιακά αλλά και δεν προσφέρεται για τίποτα ιδιαίτερο στο δωμάτιο είναι καθαρή ευγενική τυπικη αλλά στο σεξ δεν αξίζει για20€ο σε καμία περίπτωση σίγουρα έχει βαρεθεί την δουλειά αυτή και αυτό το βγάζει παρά το την τυπική διάθεση και ευγενική συμπεριφορά.Για μένα ήταν η τελευταία φορά που συνάντησα την κοπέλα και δεν θα υπάρξει ποτέ άλλη αν με ρωτάτε φυσικά δεν θα σας πρότεινα την Εβελίνα μια νωχελικη κουρασμένη βαριεστημενη κοπέλα καλύτερα αξιοποιήστε αλλού τα φράγκα σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , 6Y44, xlm και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2019
εχθρικο σχολιο νομιζω, εγω εχω παει με την εβελινα πανω απο 3 φορες και αυτο γιατι μου ειναι απολυτα συμπαθης και γιατι η ατμοσφαιρα που μπορεις, αν θελεις, να δημιουργησεις μαζι της ειναι αισθησιακη/ερωτικη, τρυφερη κτλ...

εγω θα ξαβαπαω με την εβελινα αν και ξερω οτι οταν δουλευει και τις 2 βαρδιες (δεν βαζουν αλλη κοπελα εκει και ειναι απο το πρωι μεχρι το βραδυ εκει 6 απο τις 7 μερες την εβδομαδα) ισως την πετυχω στα νωχελικα της, αλλα και παλι ευκαιρια ειναι να την ανεβασω επειδη μου ειναι απολυτα συμπαθης σαν ανθρωπος και γυναικα
24 Μαρτίου, 2019
Συμφωνώ απόλυτα με το φίλο Παπαρδέλα, τα γράφει ακριβώς όπως είναι για την Εβελίνα που είναι άριστη στη δουλειά και εξαιρετικός χαρακτήρας.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2