Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 175259
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυρνωντας το μεσημερι απο την πρακτικη μου στο ΚΑΤ ειχα τρελες καυλες και αποφασισα να επισκεπτω το μαγαζακι στην Σπυρου Πατση. Με υποδεχτηκε η ευγενικη γραια και αμεσως εγινε σαλοναρισμα απο τις δυο ψηλες κουκλαρες εκ Βενεζουελας και επιλεγω την Κατερινα. Η Κατερινα μπηκε ενω ειχα τελειωσει το ντουζ και με σκουπισε. Η κοπελα δεν μιλαει σχεδον καθολου αγγλικα για να μην πω για τα ελληνικα αλλα δεν ειχα προβλημα συνεννοησης καθως μιλαει ισπανικα. Στα του αγωνα τωρα προκαταρκτικα πολυ καλα και πετυχαμε και deep throatΝαι!. Πρωτη σταση ιεραποστολικη, δευτερη στα τεσσερα οπου ειχα θεα στην θεϊκη της κωλαρα, τριτη cowgirl και μετα παλι ιεραποστολικα. Εχυσα με πιπα στο τελος. Η κοπελα ηταν φουλ gf φαση (τουλαχιστον σε μενα) με τα τακουνια ηταν περιπου ισα με μενα (186cm) εχει πολυ καλα πιασηματα ωραια φυσικα βυζια και ποδαρες ενω τα βογγυτα της ξεκινησαν ψευτικα και τελειωσαν ως κραυγες απολαυσης καθως μου ειπε δυο φορες πως της αρεσε παρα πολυΈρωτας. Επιπλεον εχω να πω πως σην τιμη των εικοσι ευρω δεν περιλαμβανει το προγραμμα της κοπελας γλωσσοφιλα ασχετως αν με εμενα εκανε φουλ. Ηταν μια αξεχαστη εμπειριαΈρωτας. Καλα γαμησια μαγκες και τα λευτα σας να πιανουν παντα τοπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Boy1979, Stelios_el_Conquistador, tenten956 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2019
To παραμύθι που κολάι..Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1