Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από μεγάλη αποχή από τον χώρο των μπορδέλων, αποφάσισα να ξαναχτυπήσω.

Μετά από μια σύντομη τσάρκα, εντόπισα μερικά καλά κομμάτια, αλλά ήθελα κάτι πιο καλτ (τρομάρα μου)

Την Αλιόνα την είχα πάρει πριν 7-8 χρόνια και θυμόμουν μια καλή εμπειρία.

Πλήρωσα το παράβολο των 20 ευρώ και μπήκα στο δωμάτιο, στο οποίο έπαιζε τσόντα.

Στο δίπλα δωμάτιο η Αλιόνα με έναν συναγωνιστή. Την άκουγα να μιλάει ακατάπαυστα. Μετά από 15' βγήκε. Σαλονάρισμα και μετά σε άλλο δωμάτιο. Άλλα 15'. και μετά σαλονάρισμα και συζήτηση με την τσατσα εξω από το δωμάτιο στο οποίο μπήκε φουριόζα μετά από 5'.

Μπήκε μέσα και άρχισε να μου λέει ασυναρτησίες, για τους προηγουμενους πελατες, που δεν εχυναν με τιποτα, γιατι ήταν αγχωμενοι με την μπάλα. (στ' αρχιδια μου κι εμενα)

Μετά μου έλεγε για τις δυσκολίες της ζωής της, πόσα χρόνια δουλευει, ότι οι φίλες της παντρευτηκαν και έκαναν παιδια. Εγω προσπαθουσα να μην ακουω , χαιδευα τα βυζια της, πηγα να πιασω τον κωλο και μου ειπε "οχι εκει".

Ήμουν γκαβλώμενος, οποτε περασε καπότα και αρχισε πίπα, καλή, αλλά ξαφνικά σταμάτησε και άρχισε να φτύνει. Αηδίασα λίγο. Μετά από λίγο ξανά τα ίδια. Ανακατεύτηκα. Έκανα κινηση, για να καταλαβει οτι θελω να της το χωσω. Με σκουπισε ευτυχως.

Στηθηκε στα 4. Καλό στήσιμο, δεν λεω, αλλά μετά από 2-3 σπρωξιες, γυρισε ιεραποστολικό, στο οποιο με το χερι της πιεζε τα μουνοχειλα της, για να χυσω γρηγορα προφανως.

Το τέλος ετσι δεν αργησε, συνέχισε να μου λεει μαλακιες μετά, μεχρι να φυγει.

Το συμπερασμα ειναι ότι τρωει ολη την ωρα μιλωντας για παπαριες, οι υπηρεσιες δεν ειναι καλες, ίσως λογω φορτου εργασιας και επομενως απο εμενα άκυρο. Αν ηξερα οτι καθοταν στους συναγωνιστες και παρειχε υπηρεσιες, δεν θα ειχα προβλημα, αλλα γνωριζοντας οτι απλα ελεγε τις παπαριες της, δεν μπορω να το δεχτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jomptien(1), alfa291, scouser88 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2019
Απο τις ρούφα-collades και τα πορνοσταρικά φάκ, το γύρισε στο Καλημέρα Ζωή και αυτή.
Α ρε Ελλάντα τι τους κάνεις και τις χαλάς.. Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1