Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214842
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινη επισκεψη στο μασαζοτριβειο.Επιλογη της Αλινας,νεοφερτης κορασιδας που δουλευε μεχρι προτινος στο Σολωμου 70.Προκειται για κοπελα απο τη Ρωσια γυρω στα τριαντα,μικροκαμωμενη με ωραιο σωματακι,ξανθια σπαστο μαλλι και ομορφο προσωπακι.Μιλα καλα Ελληνικα.Περασα στο δωματιο,μου εφερε κερασμα ποτο και με αφησε να κανω μπανιο.Μετα απο λιγο επανηλθε.Φορουσε ενα σκουρο φορεμα,το οποιο αφαιρεσε και εμεινε με τα εσωρουχα και ωραιες μαυρες δικτυωτες καλτσεςΜατάκιΤο θεαμα με διεγειρε,τη πλησιασα και αρχισα τους εναγκαλισμους και τα φιλια.Με ρωτησε αν ηθελα να αφησουμε το μασαζ για το δευτερο μερος και συμφωνησα.Συνεχισθηκαν λοιπον οι αγκαλιες τα φιλια και τα χαδια.Κατοπιν εσκυψε και ξεκινησε το στοματικο ,που συνεχισθηκε με εμενα ανασκελα στο μασαζοκρεβατο.Αργο,βαθυ ,διακοπτομενο για χαδια και φιλια ακρως αισθησιακο και με διαρκεια,ενω συνοδευονταν και απο λαγνες ματιες.Ματάκι Με ρωτησε πως θελω να συνεχισουμε και της ειπα να ελθει απο πανω.Σε σταση cow,εδινε εκεινη το ρυθμο,με φοβερη συμμετοχη και αληθοφανεις κραυγουλες.Συνεχισαμε σε σταση πισωκολητου και καταληξαμε σε ιεραποστολικο.Της ζητησα παλι στοματικο.Ανταποκριθηκε προθυμα.Ολοκληρωσα αφου μου τον χαιδευε και με φιλαγε στη βαση του πεους.Η Αλινα σε ολη τη φαση ηταν ακρως ερωτικη,δοτικη ερωτευσιμη θα μπορουσα να πω.Έρωτας
Αφου ολοκληρωθηκε το ενα μερος του προγραμματος συνεχισθηκε με μασαζ.Και εκει μπορω να πω οτι η κοπελα το κατεχει.Περιποιηση σε ολο το σωμα,πλατη,μεση,ποδια και στο τελος στο κεφαλι που μου εφερε τη πληρη χαλαρωση.Στο τελος ηλθε κοντα μου,με πηρε αγκαλια και με χαδια ολοκληρωθηκαν τα τελευταια λεπτα της συνεδρειας.
Γενικα η Αλινα ηταν μια ευχαριστη εκπληξη για μενα.Με ενα μονιμο χαμογελο στα χειλη ηταν ετοιμη να μου εκπληρωσει ολες τις επιθυμιες.Σε χαλαρωτικους ρυθμους, gfe κατασταση,σ κακει να νοιωθεις οτι κανεις ερωτα.Αν θα την ξανασυναντησω ? Σιγουρα ναι.Καπέλο




















Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.662
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TZOYLI, kwstasxat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού