Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα να γραψω για το κοριτσι αυτο εδω κ καιρο, αλλα δεν το εκανα ...δεν ξερω γιατι.

Με την κοπελα εχω συναντηθει δυο φορες.

Η πρωτη φορα περασα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.

Υποδοχη με εσωρουχακια, χαμογελο, μοσχομυρωδατη. Της αρεσα πολυ και αυτο φανηκε διοτι καθησαμε στο σαλονι κ μετα απο δυο τρεις κουβεντουλες αρχισε να με φιλαει με φοβερο παθος. Γενικα στο χομπυ αυτο πρεπει να βρεις παρτενερ που να εχεις χημεια κ με την τρανουλα αυτο μου βγηκε.

Με πηρε μεσα στο δωματιο κ αρχισαμε τις πιπες ...ουτε καν προλαβαμε να κατσουμε στο κρεβατι. Εκει μπροστα στην κομοτα της με φιλια χαδια στο κεφαλι κ στο σωμα. Αφου ξαπλωσαμε φουλ τσιμπουκια, εναλαξ, κ μετα ταυτοχρονα. Καυλι μεγαλο κ πετρα. Την πρωτη φορα ολα τα τσιμπουκια εγιναν με προφυλακτικο υστερα απο δικη μου υποδειξη πραγμα που δεχτηκε αν κ καθαρα ηλπιζε οτι θα την εγλυφα διχως. Αυτη με εγλυφε χωρις. Πιπα πολυ καλη εκ μερους της κ οταν με τη σειρα την εγλυφα εγω ηταν πολυ αγρια...κοντεψε να με πνιξει...

Ακολουθησε τρελο γαμησι. Τρελο κυριολεκτικα. Με γαμουσε σαν να μην υπαρχει αυριο... Φιλια κ λιγα βρωμολογα. Την πηρα λιγο κ εγω στα τεσσερα κ μετα απο πανω μου αυτη υστερα απο παρακληση μου γιατι μου αρεσε να βλεπω το σκληρο καυλι της να κουνιεται. Οταν ηταν ενεργητικη υπηρχαν στιγμες που νομιζα οτι θα μου το βγαλει απο το στομα. Δεν εχω παρει ποτε τοσο σκληρο καυλι. Ειναι κ μεγαλο αλλα δεν ειχα κ χαρακα... Χαμόγελο

Με ρωτησε αν θα μου αρεσει να τον παιρνω. Της ειπα οτι σου βγαινει αρκει να περασουμε κ οι δυο καλα. Αυτο ηταν....
Με δυελισε. Δεν ξερω ποση ωρα με γαμουσε αλλα σιγουρα υπερβηκαμε το οριο. Πολλες στασεις, γουσταρε να με βαζει κ μπροστα απο τον καθρεπτη πραγμα που ηταν πολυ καυλα. Εχυσα εγω ποταμια με τα ποδια ανοιχτα κ με εκανα "χαλια".Αυτη συνεχισε για καποια ωρα, δεν ηθελε να τελειωσυμε. Καποια στιγμη με εβαλε μπρουμητα κ μου αλλαξε τα φωτα. Τραβηχτηκε εβγαλε το προφυλακτικο κ αυταρχικα μου τον εβαλε στο στομα. Ζητησε να τελειωσει στο στομα μου αλλα αρνηθηκα. Με εχυσε στο σωμα μου κ εγυρε στο κρεβατι αποκαμωμενη.

Με καθαρισε με στοργη.

Γενικα να προσθεσω οτι η συμπεριφορα της ηταν παρα πολυ καλη. Με εκανε να αισθανθω πολυ boy toy κ αν κ στην αρχη ηταν πολυ λαγνα κ στοργικη μετα με πηρε με πολυ παθος κ οργη κ αυταρχισμο. Μου αρεσε παρα πολυ.
Στο σωμα μονο τα χαλαει λιγο : το στηθος ειναι καπως περιεργο, ο κωλος λιγο ατροφικος, αλλα δεν ειναι ασχημη. Απλα δεν ειναι οπως στις φωτο. Ειναι ομως το κρεβατι που κανει φοβερο κ τιμιοτατο.

Τα ιδια περιπου κ την δευτερη φορα.

Πιστευω οτι θα την ξαναδω.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, Marcus77, ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2019
30 λ 50ε οκ δεν σ κανε κ καμια χαρη μουτρο .....
25 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλαρακι δεν θα το αρνηθώ αλλά είχαμε συμφωνήσει μια τιμή για καποια ώρα κ όχι μονο δεν ειχε βιασύνη οπως είχε ήδη υποσχεθεί τηλεφωνικά αλλά υπερβηκαμε το συμφωνηθεν κατά πολύ κ το σεξ ήταν καταπληκτικό. Αυτά με σεβασμό κ φιλικα στα λεω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2