Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426347
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στη Μόνικα πριν μερικές ημέρες(η ημερομηνία είναι ενδεικτική).Βλέποντας τη Μόνικα στο σαλόνι σκέφτηκα ότι ίσως αξίζει να δοκιμάσω μια φορά με αυτή τη γυναίκα λόγω των μεγάλων βυζιών που διαθέτει(καθ'ότι είμαι λάτρης του μεγάλου στήθους και ας έχει πάρει βάρος η Μόνικα σε σχέση με τις φωτογραφίες που υπάρχουν)και δεν το μετάνιωσα.Πλήρωσα το αντίτιμο των 60 Ευρώ (χρέωνει επιπλέον το ισπανικό) και πήγα δωμάτιο,μετά από 7-8 λεπτά ήρθε η Μόνικα όπου μιλήσαμε λίγο.Στα του αγώνα τώρα,ήρθε από πάνω μου και τρίφτηκε για λίγο για να ανορθωθεί το εργαλείο και στη συνέχεια μου έκανε ισπανικό όπου προκλήθηκε πλήρης στύση,εν συνεχεία στοματικό μέτριο σε σύγκριση με άλλα στοματικά που μου έχουν κάνει κοπέλες του επαγγέλματος και στη συνέχεια sex.Πρώτη στάση η Μόνικα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,δεύτερη στάση ιεραποστολικό και τρίτη στάση στα τέσσερα όπου μας βρήκε και το τέλος.
Συμπερασματικά η Μόνικα είναι μια γλυκιά και ευγενική γυναίκα που θέλει να σε κάνει να φύγεις ευχαριστημένος,θα τη πρότεινα σε ανθρώπους που τους αρέσει το μεγάλο στήθος και δεν τους χαλάνε τα παραπανίσια κιλά.Αν ψάχνετε για καλλίγραμμα σώματα,κοιτάξτε αλλού.Αυτά,καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Redmad, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού