Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Dina την συνάντησα στο ξενοδοχείο της την πρώτη φορά για μισή ώρα πριν από περίπου ένα μήνα και μου άρεσε αυτή η παράξενη ομορφιά της και η σχεδόν παθητική δοτικότητα της… Έχει στητές φυσικές βυζάρες και κώλο στρογγυλό που χαίρεσαι να ζουλάς και να μπατσίζεις!.. Ναι!Ναι!
Αυτή την φορά την ζήτησα από το γραφείο της να έρθει για μία ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο … Εγγλέζα η Ρωσιδούλα στο ραντεβού της, ευδιάθετη χαμογελαστή και ορεξάτη πέρασε στο δωμάτιο και με θυμήθηκε αμέσως !... Λίγα τα αγγλικά της … λίγη και η κουβεντούλα μας, ακολούθησε ντουζάκι και πριν καλά καλά στεγνώσει ήταν στην αγκαλιά μου και ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα… Συνέχισα με τις βυζάρες της με χέρια και με στόμα μέχρι που κατέληξα στο μουνάκι της… Είναι αποτριχωμένο πλήρως και υγραίνεται εύκολα … Καλή ήταν η πίπα της, δεν χρειάστηκε να την διορθώσω η να της δώσω οδηγίες … είχε καλό ρεπερτόριο με δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο μέχρι και παιχνίδι με τα αρχίδια… Η πρώτη κατάθεση έγινε στο στόμα της όπου το πλημμύρησα και φύγαμε παρέα για ντουζάκι …
Μετά από ένα δεκάλεπτο διάλειμμα ξεκίνησε ο αγώνας με τιμώμενη την ιεραποστολική στάση … Χάρμα οφθαλμών οι βυζάρες της που πηγαίναν πάνω κάτω ρυθμικά με τα καρφώματα που έριχνα στο μουνάκι της … Την πήρα για λίγο στα πλάγια αλλά άβολη αυτή η στάση οπότε προχώρησα σε πισωκολλητό στα τέσσερα με μπόλικα μπατσάκια στα κωλομάγουλα!.. Αυτή πρέπει να είναι και η αγαπημένη της στάση, το υπέθεσα από τα βογγητά της και από τα κουνήματα που έκανε στην λεκάνη της προσπαθώντας να συντονιστεί με τους ρυθμούς μου … Η δεύτερη εξπερμάτωση ήρθε αγχωμένα στο παραπέντε και τελείωσα πάλι στο στόμα της… Πήγε στο μπάνιο για φρεσκάρισμα, ντύθηκε και έφυγε αμέσως γιατί την είχαμε εξαντλήσει την ώρα και μπήκαμε στην παράταση…
Μου άρεσε το ραντεβού μου με την Dina καλά έκανα που επιδίωξα επανάληψη πέρασα ωραία και θα την προσθέσω στα στανταράκια μου!.. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, 6Y44 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2019
Πολύ καλό μουνί,,,Μπράβο αδερφέ...!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1