Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηση με την Σασα προ 10ημερου, στο χωρο μου. Να τονίσω οτι δεν ειχα διαβασει κριτικες οταν την επελεξα, και ετσι εμπιστευτηκα τις φωτογραφίες.
Η κοπελα ειναι πολυ αδυνατη,ειναι ο ορισμός του skinny, πραγμα που δεν ειναι καθολου στα γουστα μου.Στις φωτο φαινεται κανονικη αλλα απο κοντα ειναι διαφορετικα. Το ιδιο ισχυει για το προσωππο.(Γενικα μου αρεσουν οι καμπυλες).Στηθος πολυ μικρο, και δεν εβαλε τζελ - χημικα στον αετο μου Χεχε! (μετα την τελευταια πολυ δυσαρεστη εμπειρια μου)
Σκεφτηκα να τις πω για ακυρο αλλα με κερδισε η συμπεριφορά της και ετσι να την δοκιμασω και οτι γινει.
Μετα απο μια μικρη συζητηση περασαμε στο ψητο, πολυ ωραια πιπα, με διαθεση, και γενικως δοκιμασαμε τα παντα οπως 69, 4, κτλ χωρις να μου φερει αντιρηση σε κατι , εκτος απο το CIF το οποιο αρνηθηκε, αλλα δεν μου εκανε εντυπωση, γιατι θεωρω πως ειναι ενα μικρο φαουλ του γραφειου να το γραφει σαν υπηρεσια σε ολες τις κοπελες.Η κοπελα δεν χρονοτριβουσε με ανουσια πραγματα,εδιχνε να θελει να με ευχαριστει οσο μπορουσε.
Γενικα περασα μετρια λογο του skinyy, αλλα εννοειται πως προτεινεται για λατρεις αυτου του σωματοτυπου.
Δεν θα ξαναπηγαινα με την κοπελια μονο γι αυτο τον λογο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
646
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Professoras, sithlord και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού