Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και τι δεν έχει γραφεί για την Olia! Και τι δεν έχει ειπωθεί με PM μεταξύ των μελών! Από τη μία οι ένθερμοι υποστηρικτές κι από την άλλη οι πολέμιοι. Ούτε η Ελένη της Τροίας στην ποδιά της οποίας Αχαιοί και Τρώες σφάζονταν επί 10 χρόνια δεν είχε συζητηθεί τόσο. Την Olia την είχα συναντήσει στο πρώτο της τουρ στη Θεσσαλονίκη πριν ένα χρόνο – ίσως και περισσότερο δεν θυμάμαι ακριβώς. Αυτό που θυμάμαι ήταν πως είχε έρθει μαζί με εκείνη την μελαχροινή φιλενάδα της την Asema και το πρακτορείο τις είχε σπιτώσει στο πανδοχείο το όνομα του οποίου παραπέμπει στην περιοχή που τάφηκε η Μακεδονική βασιλική οικογένεια.

Έχοντας κλείσει ραντεβού με την Olia (ίσως ήμουν και το πρώτο της ραντεβού), όταν άνοιξε η πόρτα είδα πως μέσα στο δωμάτιο ήταν η Asema με την οποία συγκατοικούσαν. Μου έριξαν την ιδέα για ντουέτο, δέχθηκα (αν και μειώσαμε λίγο τον συνολικό χρόνο) και πριν καλά - καλά το καταλάβω είχα ξαπλώσει γυμνός ανάσκελα στο κρεβάτι και ένιωθα τις παιχνιδιάρες γλώσσες τους να μου παίρνουν συγχρόνως ένα απίστευτο τσιμπούκι – από αυτά που σου μουδιάζει το μυαλό. Νιώθοντας πως δεν θα αντέξω πολύ, κι επειδή εάν άφηνα τον εαυτό μου ελεύθερο σύντομα θα ψέκαζα χοντρό σπέρμα στα μουτράκια τους και θα έφευγα από το δωμάτιο έχοντας χύσει μόνο με πίπα, άρπαξα την μελαχροινή Asema (που για κάποιο λόγο αν και το σώμα της δεν με έφτιαχνε τόσο, μου έβγαζε μια ζωώδη κάβλα) και βάζοντάς την στα τέσσερα, άρχισα να την γαμάω δυνατά αρπάζοντας την μαλλούρα της και χαστουκίζοντας τα κωλομέρια της. Την ίδια στιγμή, η Olia δίπλα μας, μία χάιδευε τα βυζιά της Asema, μία έσκυβε (σαν 69 με την Asema) και μου έγλυφε τα αρχίδια. Λίγο πριν νιώσω να αδειάζω, ίσα που πρόλαβα να τραβήξω την καπότα και να προσπαθήσω να ψεκάσω στα μουτράκια της Olia, αλλά μάλλον δεν το πήρε είδηση γρήγορα και τα περισσότερα χοντρά φλόκια στόλισαν την πλάτη και τα κωλομέρια της Asema που ακόμη τούρλωνε ηδονικά το κορμί της πάνω μου.

Μία εποχή λοιπόν που τίποτε δεν ήταν γνωστό (ακόμη) για την Olia, μία εποχή που δεν είχε εκδηλώσει τα ‘ταλέντα’ που την έχουν κάνει διάσημη σε κάποιους και προς αποφυγήν σε άλλους, είχα ένα δυνατό 30λεπτο μαζί τους (μαζί με την κολλητή της την Asema). Ένα 30λεπτο που αν και αρχικώς δεν πήγαινα για ντούο μαζί τους, καταλήξαμε και οι τρεις ιδρωμένοι στα σεντόνια. Τα πολυσυζητημένα ‘ταλέντα’ της Olia, εγώ δεν τα είδα. Μάλιστα με έκπληξη άκουσα για αυτά καιρό μετά και στην αρχή ομολογώ πως δυσκολευόμουν να πιστέψω. Ίσως δεν είχε ‘εκδηλωθεί’ ακόμη, ίσως επειδή σε εμένα ήταν το πρώτο της τουρ σε Θεσσαλονίκη και η πρώτη της μέρα και ήμουν ο πρώτος της πελάτης, ίσως επειδή ήταν μαζί με την κολλητή της την Asema και δεν ήθελε να ‘ξεφύγει’ και ήθελε να δείξει πως είναι by-the-book; Δεν ξέρω! Αυτό που ξέρω είναι πως έστω και για λίγο (μόλις 30-35λεπτα) ήταν ένα από τα καλύτερα – και γρήγορα - ντούο με συνδυασμό ‘πίπα / πισωκολλητό’ που θυμάμαι.

Σε καμία περίπτωση δεν θα χαρακτήριζα καμία από τις δυο τους (Olia ή Asema) κουκλάρα - μάλλον θα έδινα μια βαθμολογία 5 στα 10 ως προς την ομορφιά σύμφωνα με τα δικά μου γούστα. Αλλα έστω κι έτσι, ο μεταξύ τους συνδυασμός σε ντούο με την μία πεσμένη στα τέσσερα να τουρλώνει τα κωλομάγουλά της και να καρφώνεται πάνω στον πούτσο μου και την άλλη πεσμένη από κάτω να μου γλύφει ηδονικά τα αρχίδια, θεωρώ πως για μία φορά καλώς έκανα και το τόλμησα μαζί τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Professoras και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού