Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έχοντας ακούσει από μερικούς ‘έμπιστους’ (που να μην τους σηκώνεται τους αγύρτες) διθυραμβικά λόγια για την Alona, αποφάσισα να κλείσω ραντεβού με την εν λόγω κοπέλα για να δω κι εγώ από κοντά τι ψάρια πιάνει. Φτάνοντας στον όροφο περίμενα με το κινητό στο χέρι να μου γνωστοποιηθεί ο αριθμό του δωματίου – εκεί, στο ασανσέρ συνάντησα την Marina (φιλενάδα της Alona) που προφανώς πήγαινε σε outcall. Αν και δεν σήκωσα τα μάτια μου από το κινητό, με την περιφερειακή όραση έβλεπα πως με κοιτά. ‘Hello Marina’ της λέω (και την ξαφνιάζω σπάζοντας την σιωπή), ‘I wish you to have a good time where you go’. Μου χαμογέλασε και μπήκε στο ασανσέρ.

Ανοίγοντας την πόρτα της η Alona δεν ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα. Οι φωτογραφίες της χυμώδους καβλιάρας Playmate που έχει στο προφίλ της απέχουν αρκετά (ίσως ακόμη και 10 χρόνια) από την πραγματικότητα. Βεβαία, θα πει κανείς ότι τα γούστα διαφέρουν. ΟΚ δεκτόν! Απλά εγώ σαν γέρικος πορνόγατος που είμαι, αρέσκομαι περισσότερο σε νεαρά και φρεσκαδούρικα 20-25χρονα ποντικάκια παρά σε μεγαλοκοπέλες που θα μπορούσαν να ήταν συμμαθήτριές μου στο Λύκειο.

Αν και η Alona λοιπόν με υποδέχτηκε με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ευγένεια και χαμόγελο, αν και με κέρασε νερό να δροσιστώ και καραμελίτσα να γλυκαθώ, δεν ήταν αυτό που ήθελα. Περίμενα την ala Pamela Anderson (την εποχή που η Pamela έκανε θραύση) κοπέλα των φωτογραφιών και συνάντησα μία άλλη εκδοχή, μερικά χρόνια αργότερα. Επειδή η ευγένεια σκλαβώνει, της εξήγησα με επίσης ευγενικό τρόπο πως ‘…ίσως μια άλλη φορά…’ και με μεταβολή, χαιρέτησα και της ευχήθηκα καλή διαμονή στην πόλη. Ναι, μπορεί κάποιους να τους φτιάχνουν οι λίγο πιο ζουμερές γυναίκες όπως η Alona, ναι ίσως κάποιοι ζητάνε γυναίκες κοντά στα 40… αλλά λυπάμαι όχι εγώ. Εγώ ψάχνω άλλο target group.

Ο σκοπός που γράφεται αυτή η κριτική είναι να καταδείξω πως η εντύπωση που μου άφησε στα 3-4 λεπτά της παραμονής μου στο δωμάτιο η Alona, ήταν ευγένεια, χαμόγελο, τακτ και όμορφη συμπεριφορά εκ μέρους της – καμία σχέση με κάτι χθεσινά τσόλια που νομίζουν πως επειδή έχουν γραφεί μερικές καλές κριτικές για χάρη τους, μετατράπηκαν ξαφνικά σε θεές του έρωτα. Ο λόγος που δεν έκατσα στο ραντεβού είναι αποκλειστικά διότι (για τα δικά μου γούστα) δεν είναι ο τύπος της βίζιτας που με φτιάχνει – και μου έδωσε να καταλάβω πως η απόφασή μου ήταν απολύτως σεβαστή.

Ναι, θα μπορούσα να την έχω φίλη το καλοκαίρι στη Μύκονο (που έμαθα από αλλού πως εκεί συχνάζει τα καλοκαίρια) και να παίζουμε ρακέτες στην αμμουδιά, αλλά στο σεξ θα προτιμήσω άλλες που να είναι καμιά 15αριά χρόνια νεότερές της. Γούστα είναι αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, doc_lin, GALLAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού