Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την νεαρά την έχω δοκιμάσει συνολικά 3 φορές (συνολικά 4-5 ώρες). Δύο φορές στην Αιώνια Πόλη σε τουρ της εκεί με το μακαρονάδικο αδελφό ευαγές ίδρυμα του EOG και μία σε τουρ της επί Ελληνικού εδάφους. Τα ακόλουθα αποτελούν μία σούμα των συναντήσεων που για καλή μου τύχη ήταν το ένα καλύτερο από το άλλο, ελπίζοντας να βοηθήσω σε όσους δεν την έχουν δοκιμάσει να σχηματίσουν άποψη.

Ανοίγοντας η πόρτα, αυτό που θα αντικρίσετε θα σας κάνει να πείτε ‘ωρε μάνα’ – εμένα τουλάχιστο, μου έτρεχαν τα σάλια. Θεωρώ πως οι φωτογραφίες της είναι ακριβείς παρά το ‘γυάλισμα’ που έχουν υποστεί, αλλά αν κάποιος ρωτήσει τη γνώμη μου, θα απαντήσω πως στην πραγματικότητα δείχνει ακόμη ομορφότερη. Ηλικιακά, δηλώνει 22 και νομίζω πως πάνω κάτω κάπου εκεί πρέπει να βρίσκεται. Άντε το πολύ 24! Αν και έχουμε χορτάσει όλες οι Ρωσίδες να δηλώνουν ‘Μοσχοβίτισες’ αυτή πρέπει πράγματι να είναι Μοσχοβίτισα, κρίνοντας από την προφορά της και το γεγονός ότι ήξερε συγκεκριμένα μέρη, οδούς, καφέ κλπ που αν δεν κατοικεί κανείς στην περιοχή που μου είπε, δύσκολο να τα γνωρίζει.

Ξανθά μαλλιά πολύ μακριά – βέβαια φουλ στα εξτένσιονς αλλά δείχνουν ωραία - επί τρεις ημέρες έβγαζα από τα ρούχα και τα μαλλιά μου ξανθιές τρίχες μήκους 1 μέτρου. Ύψος γύρω στο 1.75 που δηλώνει, αφού με τα 12ποντα τακούνια που φορούσε, μου έριχνε λίγο στο μπόϊ. Κορμάρα, κωλάρα, χειλάρες και όρεξη να γαμηθεί σαν να μην υπάρχει αύριο! Η ιστορία της γνωστή: Παντρεύτηκε στα 18 με τον Ιγκορ που την κρεμπέδιασε στο πίσω κάθισμα του Lada, χώρισε τα 20 και τώρα ψάχνει να βρει πλούσιο Ευρωπαίο γαμπρό για να ξεφύγει από τον λαβύρινθο του Ρωσικού τρόπου ζωής. Αυτό ακριβώς να το θυμόσαστε γιατί εάν το χειριστείτε σωστά (δηλαδή να εκμεταλλευτείτε το γεγονός ότι ‘ψάχνεται’ να καβατζωθεί, μπορείτε να βγάλετε δυνατά γούστα μαζί της. Αν μάλιστα της δώσετε να καταλάβει ότι είστε φορτωμένος με χρήμα (ασχέτως αν αυτή θα πάρει μόνο όσα της αξίζουν για το ραντεβού) θα τα δώσει όλα για να την ερωτευτείτε. Τι σημαίνει αυτό το ‘θα τα δώσει όλα’? Θέλει ρώτημα? Δεν ξέρετε?

Η Dolly λοιπόν - το πραγματικό της όνομα αρχίζει από ‘Α’ - μου θύμισε πάρα πολύ εκείνη την άλλη την Ουκράνα την Regina που πριν μερικά χρόνια (μαζί με την Juliet) είχε κάνει να παραμιλάνε οι απανταχού γκομενιάρηδες. Ίδιο ‘βιογραφικό’ (παντρεμένη & χωρισμένη), ίδιος σωματότυπος, ίδια λύσσα για πούτσο (εφόσον η ίδια το θελήσει), ίδια ελπίδα να βρει τον πλούσιο γκόμενο, ίδια κάβλα και γκομένιασμα, ίδιο παραμυθάκι και ‘πώληση’ έρωτα, ίδιες ‘συνήθειες’ και ίδια αλλεργία (ίσως και απέχθεια) στα προϊόντα βουλκανισμού και παραγωγής ελαστικών. Ίδια παντού! Το πήδημα με την Dolly, ήταν σαν ταξίδι στο χρόνο - η επιστροφή της Regina σε νεότερη έκδοση.

Τα ΚΑΛΑ: Πανέμορφη ξανθιά μαλούρα (αν και εξτένσιονς), όμορφα βυζιά με ρώγες που όχι μόνο ανταποκρίνονται αλλά ικετεύουν να τις γλύψεις, μουνί που υγραίνεται και μουσκεύει τα σεντόνια - αν την περιποιηθείς και δώσεις προσοχή και δεν συμπεριφερθείς σαν απολίτιστος γορίλας, όχι απλά χύνει αλλά τρέμει ολόκληρη και σου το ανταποδίδει στο πολλαπλάσιο. Υπάρχει μαζί της πολύ έκδηλη κάβλα από την πρώτη στιγμή που θα μπεις στο δωμάτιο, μέχρι που θα σε αποχαιρετήσει.

Τα ΑΣΧΗΜΑ: Η κοιλίτσα της, θέλει λίιιιγο γυμναστήριο – μην φανταστείτε τίποτα άσχημο, ίσα που φαίνεται. Όταν καβλαντίζει και τρίβεται πάνω σου, δεν το προσέχεις. Εγώ το είδα όταν την είχα missionary (αγαπημένη της στάση) και την κοπανούσα αλύπητα.

Τα TIPS: Αν θέλετε να της βγάλετε από μέσα της το ‘ζώο’ αφήστε της να πιστέψει / δείξτε της διακριτικά, ότι δεν έχετε ανάγκη το χρήμα κι ότι είστε φορτωμένος. Δείξτε της (προσποιηθείτε ρε) πως είστε large τύποι. Μόλις αντιληφθεί μαρούλι (ή έστω όταν πιστέψει πως υπάρχει μαρούλι), θα πιάσει αυτή το νόημα και θα σας ‘δοθεί’ πιστεύοντας ότι μπορεί να σαγηνεύσει τον πρίγκιπα και να την ερωτευτεί – για να το κάνει αυτό, είναι ικανή να προσφέρει στο πιάτο τα πάντα. Τα πάντα όμως!

Τα ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΜΕΝΑ: Έχοντάς την σε missionary και γαμώντας την με λύσσα μέχρι που ένιωσα την ανάσα μου να φτάνει στα κόκκινα κι αυτή να βάζει συγχρόνως δάκτυλο να παίζει την κλειτορίδα της, μόλις κατάλαβε ότι ίσως και να χύσω, μου είπε λαχανιασμένη ‘…please don’t finish yet, not yet, not yet, not yet, please I am close to cum, I want to cum first…’. Πότε στα Ρώσικα, πότε στα Αγγλικά, με άναρθρες κραυγές προσπαθούσε να με κάνει να μην χύσω και να την περιμένω. Η αλήθεια είναι πως αν και με κάβλωσε απίστευτα αυτό που είπε, κατάφερα να κρατηθώ (με πολύ κόπο) κι όταν την άκουσα να γκαρίζει σαν αγελάδα που την σφάζουν από κάβλα φτάνοντας σε οργασμό και κάνοντας τα σεντόνια μουνί-καπέλο από τα υγρά της, μου είπε με ανακούφιση ‘yes, now you can give me your sperm’.

Σε ποιους ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ: Σε έμπειρους παίχτες που έχουν διανύσει χιλιόμετρα στα αμαρτωλά σεντόνια και μπορούν να διαχειριστούν μία Ρωσίδα που ‘πετάει λάσο να βρει ‘γαμπρό’ και ψάχνεται εναγωνίως να κάνει τον πρίγκιπα (σπόνσορα) να την ερωτευτεί. Δείξτε της ότι έχετε το μαρούλι (δεν χρειάζεται να είστε μεγιστάνες ούτε να της δώσετε χρήμα περισσότερο από όσο της αναλογεί – απλώς δείξτε άνεση) κι αυτή θα περάσει στο παρασύνθημα. Μπουνταλάδες αγαπούληδες, άπειροι χαχόληδες και ερωτιάρηδες που δαγκώνουν εύκολα την λαμαρίνα, κρατηθείτε μακριά γιατί γυναίκα σαν την Dolly θα σας καταστρέψει.

Ποιοι θα την ΞΕΧΑΣΟΥΝ / ποιοι θα την ΛΑΤΡΕΨΟΥΝ: Η κοπέλα έχει το στυλ της girlfriend. Ως εκ τούτου, αν ζητάτε χαστούκια, οργισμένα anal (αν και πάνω στην κάβλα της σε στάση doggy, το άρπαξε και το έβαλε μόνη της από πίσω και χτυπιόταν με δύναμη) και συμπεριφορές PSE καλό θα ήταν να προσπεράσετε – μην το ξεπουπουλιάσετε το κορίτσι. Φερθείτε με προσοχή, στοργή και προδέρμ! Από την άλλη μεριά θα την λατρέψουν όσοι αναπολούν την Regina, θα την λατρέψουν οι ρομαντικές ψυχές με ή χωρίς αναψυκτικό και οι επίδοξοι μιμητές του Λάνθιμου στην Τέχνη του κινηματογράφου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
5 ώρες
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KostasMx, Besito, mick11 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού