Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας τις τελευταίες κριτικές αποφασίσα να δοκιμάσω με το Χριστινάκι. Αρχίζοντας από την εμφάνιση:
Πρόσωπο: Ολίγον έκφυλο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο,δεν Μ άρεσε κ πολύ
Σώμα: ωραίο μεσαίο προς μικρό κωλαρακι(στις φωτογραφίες φαίνεται μεγαλύτερο), μεγάλο βυζι που όμως είναι σακουλιασμενο λόγω βάρους, μουνακι καλοσχηματισμένο με μεσαία προς μεγάλα μουνόχειλα αλλά δεν κατεβασε πολύ υγρασία.
Γενική συμπεριφορά: ευχάριστη κοπέλα απ'την αρχή, ωραίο χαμόγελο αλλά εάν σε βρει μποσικο αρχίζει το μπλα μπλα (ένα το κρατούμενο)
Επικοινωνία: εξαιρετική, πολύ γρήγορη κ ευγενική
Διάθεση κ συμμετοχή: δεν θα πει όχι σε τίποτα. Πίπα εξαιρετική κατεβάζει δυνατά εργαλεια εάν κ έχει μικρό στοματακι. Γλωσσοφιλα δίνει αλλά όχι με ένταση κ πάθος. Πολύ ψεύτικο ουρλιαχτό και διάφορες άλλες εκφράσεις που σε κάνουν να ξενερώνεις γιατί είναι λες κ έχουν βγεί απ'τσόντα.
Σχέση κόστους/απόδοσης: Εντύπωση Μ έκανε πως κ στην αρχή κ στην μέση του αγώνα το "φρεσκαρισμα" στο ντους ήταν αρκετής διάρκειας (δεύτερο κρατούμενο). Είδα λοιπόν μια διάθεση να ροκανίσει τον χρόνο. Επίσης φάνηκε κάπως διεκπεραίτικη,δεν το ζούσε πολύ έντονα εξ ου κ ότι δεν υγραινοταν. Καταλήγοντας απ'την μικρή μου εμπειρία πιστεύω ότι το κόστος θα ήταν δίκαιο εάν είχε -20€.

Κλείνοντας να πω ότι έχω σχετικά μικρή εμπειρία με κορίτσια του χώρου. Ήταν μια μέτρια εμπειρία που θα την ξεχάσω γρήγορα,σαν να πήγα με την καβατζα μου όταν είχα καιρό αγαμίας ένα πράγμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kaki_epiroi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.138
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, chris1955, tonisk και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2019
ΥΓ: Είναι κοντούλα, ενώ στις φωτογραφίες μου φάνηκε για 1.75-1.78. Ήρθε πολύ αδιάφορα ντυμένη,με παλτό κόκκινο ενώ είχε καλή ημέρα (όχι κρύο). Εκ παραδρομής γράφτηκε το 90 στο κόστος, ήταν 80€.
19 Μαρτίου, 2019
αδερφε 90 η τιμουλα γιατι?στα 80 δεν ειναι η κοπελα?Χμμμ;Χμμμ;
19 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφε εισαι ολιγον αδικος ως προς το οτι προσπαθεί να ροκανίσει τον χρόνο. Οσες φορες την εχω συναντησει και ειναι αρκετες δεν εχω καταλαβει κατι τετοιο. Στο
24 Μαρτίου, 2019
απόλυτα σωστός στις ψεύτικες κραυγές λες και βρίσκεται σε τσόντα του 80'
A
alpula
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4