Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 778768
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή στο αγαπημένο μου στέκι μεσημέρι Σαββάτου. Έχοντας μείνει πολύ ικανοποιημένος την προηγούμενη φορά
με την Ξενια αποφάσισα να ξανά περάσω μαζί της. Αυτή την φορά όμως μου πρότεινε το προγραμμα του duo. Με έπεισε κατευθείαν και έτσι ήρθε στην παρέα μας η Βίκυ με τα ατελείωτα πόδια. Πήρα το προγραμμα της μισής ώρας διότι με κυνηγούσε και λίγο ο χρόνος. Ξεκίνημα με ένα χαλαρωτικό μασάζ με τέσσερα χεράκια το οποίο μετά έγινε πολύ αισθησιακό με την Ξενια να είναι πάνω στην πλάτη μου με το στήθος της και η Βίκυ να μου χαϊδεύει τα μπαλάκια μου το χέρι της. Γυρίζω για να τις απολαύσω και με τα μάτια μου. Το θέαμα σαγηνευτικό με τις κοπέλες να χαϊδεύουν το καυλι μου με τα υπέροχα βυζια τους και να το γλύφουν εναλλάξ. Καραμελωμα ταυτόχρονα και στα μπαλάκια. Ανέβηκαν στα χείλη μου και έβγαλαν τις καυτές τους γλώσσες και γλυφομασταν ταυτόχρονα και οι τρεις. Πολύ καυλαααααα η φάση. Πέρασμα προφυλακτικού και στα τέσσερα με την Ξενια αφού την γουστάρω τρέλα σε αυτή την στάση λόγο οπισθίων. Ήταν άγρια η κατάσταση αλλά κρατήθηκα γιατί ήθελα να πάρω και την Βίκυ. Με την Βίκυ με βρήκε το τέλος σε όρθια στάση πισωκολλητο την ώρα που η Ξενια ήταν από δίπλα και χάιδευε τον εαυτό της. Χάρμα οφθαλμού Έρωτας οι κοπέλες υπέροχες λαι πολύ επαγγελματίες. Τις συστήνω με κλειστά μάτια ...!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2019
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 luke, chris drs, koumanidas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού