Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για δευτερη φορα πηγα με την Ανια γνωριζοντας απο την πρωτη οτι ειναι παρα πολυ καλη και με ανεση χρονουΜεγάλο χαμόγελο οπου δεν το πολυσκεφτηκα να την επισκευτω ξανα.Μπαινοντας στο Free House εκεινη την στιγμη μολις ερχονταν η τσατσα απο καποιον που μπηκε ηδη σε δωματιο και μολις μου συστησε την Ανια που βγηκε και σαλοναριστικε περασα και γω στο δωματιο με το προγραμμα για γλυψιμο στα 40€ και μου ειπε οτι σε μενα θα ερχονταν πρωτα(κατοπιν συννενοησης με την Ανια και την τσατσα) γιατι ο αλλος ειχε παρει προγραμμα με τζακουζι και θα εκανε καμια ωρα Καπέλο οποτε ετσι και εγινε.Γδυθηκα και μετα απο λιγο ηρθε η Ανια που ηρθε με ναζι κοντα μου και αρχισε να με φιλαει κοντα στο στομα αλλα και γυρω απ τον λαιμο.Γδυθηκε και αυτη και με φιλουσε σχεδον παντου στο στηθος μου και στην κοιλια μου.Μετα γονατιστη την εφερα μπροστα μου οπου της εγλειφα τις βυζαρες τις αλλα και τις ρογες και τις ρουφουσα που το γουσταρε και η ιδια Γλώσσα.Αφου την μπαλαμουτιασα και γω μου περασε την καποτα και απο τα πλαγια μου εκανε ενα εξαιρετικο τσιμπουκι με deep σχεδον τον εξαφανιζε ολον στο στομα της και γω της χουφτωνα τον κωλο της αλλα επαιζα και με το μουνακι της ταυτοχρονα.Μετα ηρθε απο πανω μου για να την γλυψω οπου και το απολαυσα ρουφοντας τα μουνοχειλα παιζοντας με την γλωσσα μου την κλειτοριδα της.Της ειπα να ξαπλωσει συνεχιζοντας το γλειψιμο που της εβαζα και λιγο δαχτυλο χωρις αυτη να τραβηχτει και να πει μα και μου αλλα ισα ισα που το απολαμβανε δεχοντας το αδιαμαρτηρητα για κανα δεκαλεπτο που αμα δεν σταματουσα απο μονος μου ακομη θα την εγλειφαΝαι!.Ξαπλωσε μπρουμητα και της μπαλαμουτιαζα την κωλαρα της ρουφοντας την σουφρα της αλλα και τα κολομαγουλα οπως και τα ποδια της.Στο sex το καναμε απο τα πλαγια οπου και εχυσα μετα απο λιγα λεπτα γιατι ειμουν αρκετα καυλωμενος απο τα πρωκαταρκτικα μαζι της.Στο τελος αγκαλιαζομασταν ξαπλωμενοι λεγοντας με οτι ειμαι πολυ καλος στο γλειψιμοΠροσκύνημα.Φιληθηκαμε ντηθηκε και αποχαιρετηστηκαμε παλι με φιλια και αγκαλιες.Η Ανια ειναι παρα πολυ καλη στις υπηρεσιες της και μεσα στο δωματιο φυσικα τα χουν πει και προηγουμενοι συναθλητες δεν την νοιαζει καθολου ο χρονος και θελει να ευχαριστισει τον πελατη σχεδον 100%.Μου εκανε εντυπωση οτι καποιος αλλος ηταν ηδη σε δωματιο πριν απο μενα που ειχε παρει προγραμμα με τζακουζι και ενω ηρθε σε μενα πρωτα καναμε αρκετη ωρα μαζι κανα 20λεπτο και δεν διαμαρτηρηθηκε ουτε καν στο ελαχιστο οτι πρεπει λιγο να βιαστουμε επειδη εχει να παει σε αλλο δωματιο και θα περιμενει ωρα ο αλλος.Να επισημανω οτι διαβαζοντας αρνητικη κριτικη σε αλλη κοπελα που συναθλητης πηρε προγραμμα για 69 στα 60€ και εκει που την εγλειφε οπως εγραψε στην κριτικη και περιμενε μετα να του παρει πιπα η κοπελα σηκωθηκε πηγε στον νιπτηρα να πλυθει λεγοντας τον οτι τελειωσε ο χρονος lol και εφυγε.Λοιπον τωρα ποια κοπελα θελει να ευχαριστησει τον πελατη τιμοντας και με το παραπανω τα λεφτα που παιρνει στα προγραμματα και ποια κανει αρπαχτες; Τα συμπερασματα δικα σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Άνια
oblivion31
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.883
Πόντοι:
446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού