Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 7244
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αν και οι κριτικές ήταν κάπως... Είπα αυτές οι γκλαμουρατες σκύλες (αυτό μου θυμίζει στις φωτογραφίες και στο βίντεο) είναι το καλύτερο μου.... ΚΑΛΆ ΝΑ ΠΆΘΩ!!!!!!!! Συμβουλή προς το γραφείο... Τα κουβαδακια της και ΔΡΌΜΟ...!!! Μπήκε στο δωμάτιο σχεδόν ούτε καλησπέρα τα λεφτά μπροστά με έστειλε για μπάνιο ενώ ήμουν έτοιμος και με την πετσέτα τυληγμενος... Φιλί ούτε γι αστείο πάω να την σπάτουλα... Τα γένια σου... Την βάζω στα 4 και μόλις πάω να βάλω γλώσσα στον κωλο λες και την βάρεσα... Η πιπα της;;;; μέτρια προς σκατα!!! Λοιπόν στο Μετάξι αν δώσω σε πουτανα 50 ευρώ μέχρι και μοσχαρίσια θα μου φέρει.... Την κακογαμισα στα 4 εχυσα και δρομοοοοοοο.... Αυτά από εμένα... Παιδιά εκεί στο γραφείο... Χάνετε κόσμο με αυτές... Δεν είναι πολλές αλλά στείλτε τες δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο και αν αυτές έχουν αγαπουλιδες χοριγους εμείς τα δουλεύουμε και θέλουμε να πιάνουν τόπο!!! Φίλοι συναγωνιστές να περνάτε καλά και να γαματε καλύτερα!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.543
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, james034 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2019
Παίχτη αφού είχες προειδοποιήσει το γραφείο και την βλέπεις και έρχεται ξενερωμενη αφού την κράτησες είσαι άξιος της μοίρας σου με όλο το σέβαςΧαμόγελο
18 Μαρτίου, 2019
Aυτά που λέγαμε.. Τις έχουν στην πίεση οι "δικοί τους".. και έρχονται στο Ελλάντα να το παίξουν Κιουρίες στις πλάτες μας Money Mouth
18 Μαρτίου, 2019
Στην χώρα τους όμως δεν κανουν αυτά τα τσαλιμάκια, γιατί δεν τις παίρνει..
Εδώ στο Ελλάντα βρίσκουν και τα κάνουν, και το παίζουν μαντάμ Σουσού Money Mouth
18 Μαρτίου, 2019
Κλασσική όμορφη χωρίς διάθεση προσφοράς
19 Μαρτίου, 2019
Μοσχαρισια ? Χαχα, Θεος....εγραψες !
21 Μαρτίου, 2019
Άγιε άνθρωπε... Και την λιμπιζόμουν Κεφάλι σε τοίχο!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6