Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με δυο λόγια η Μονικα γουστάρει το σεξ και έκανε το χόμπι της επάγγελμα!

Στην αφιξη βλέπεις ένα γλυκο χαμογελαστό κοντουλικο κοριτσάκι που ομως στο «κρεββάτι» μεταμορφώνεται σε δρακαινα.

Επιτηδες δεν είδα κανενα από τα πορνό βιντεάκια της γιατί είμαι ο τύπος που απλά θα ξενερωνε βλέποντας 3-4 αραπαδες να την σκίζουν!

Πολύ καλό σοσιαλ με καλά Αγγλικά για να πούμε ότι χρειαζόταν για να σπάσει ο πάγος.
Δεν της έδωσα καμμία ανάσα και τη μουνταρα από την αρχή Μεγάλο χαμόγελο
Γλυκιά, δεκτική και φιλια με γλώσσα παθιαρικα.

Σωματάκι όμορφο, με τα τατουάζ που βλέπεται και βυζακι μικρό.

Ηρθε φρέσκια και μυρωδάτη και την περιποιήθηκα ιδιαιτέρως Γλώσσα
Όταν ηρθε η σειρά της μου ψέκασε τον μικρό με καποιο υγρό.. δεν με χαλασε καθόλου!
Η δικια της υγιεινή είναι δυο φορές δίκη μου!
Μετά πάει να πιάσει προφυλακτικό για το στοματικο και της λέω να μην το βάλει..
Μου λέει μα το αναφέρω στη σελίδα μου... οκ μωρό μου δεν το είχα προσέξει...
Ήταν τόσα τα θετικά μηνύματα που είχα λάβει που δεν με χάλαγε τίποτα απλά ανυπομονούσα για τον κυριος αγώνα.
Ωραία πίπα και με deep throat!

Ξεκίνημα του αγώνα...
Όπως σε ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου αντιλαμβάνεσαι από τα πρώτα λεπτά την διάθεση των ποδοσφαιριστών έτσι και η Μονικα από την πρώτη στιγμή τον ρούφηξε ολόκληρο και αμάσητο θα έλεγα Ντροπή

Στασεις πολλες... στησίματα τέλεια... καρφώματα ασταματητα... φωνές πραγματικές... συμμετοχή απίστευτη... απόλαυση αμφίδρομη Ναι!Ναι!Ναι!
Ότι ακριβως θέλει ένας «εραστης»... να βλέπει την παρτενέρ του να το απολαμβάνει!!

Μπράβο της για την διάθεση, την όρεξη και την επιθυμία που έχει να ευχαριστηθεί το σεξ Προσκύνημα
Αν όλα τα κορίτσια είχαν αυτή τη συμπεριφορά τότε κανενα ραντεβού δεν θα ήταν αποτυχημένο.

Προσωπικά παντοτε με ενδιαφέρει το σεξ, οι στασεις, η πλήρης είσοδος μου (και όχι τα 2/3).
Ο κυριος αγώνας έχει τη μεγαλύτερη διάρκεια της ερωτικης συνεύρεσης και εκεί θέλω πραγματικά να μείνω ικανοποιημένος.
Σε όλα τα αλλά μπορώ να είμαι διαλλακτικός.

Θα υπάρξει επανάληψη με το κορίτσι γιατί αξίζει και για το anal που θα έχει ενημερωθεί για να είναι προετοιμασμένη!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, antisthenis, chris1955 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού