Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105555
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλησπερα μαγκες
Ειχα πρωινες καυλες και ημουν στη γυρω περιοχη οποτε μαρσαρησα και πηγα στο μαγαζακι ομορφο ανετο και κυριως καθαρο
μου δειχνουν τη Δαφνη την ηξερα απο παλια λεω οκ ενταξει απο μουρη δε λεει αλλα η υπακοη της και η συργασια της στο δωματιο σε κανουν και το προσπερνας
μπαινω δωματιο πολυ καθαρο και ντουζ σε κανα 10λεπτο ερχεται και το κοριτσι χαμογελαστο και ορεξατο καθεται διπλα μου και αρχιζει να με χαιδευει κ γω τη βοηθουσα να βγαλει τα λιγα που φορουσε
αρχηε να με γλυφει στο λαιμο και στο στηθος οσο εγω χαιδευα το μουνακι της περασμα καποτας με το χερι και ξεκιναει μια πιπα πολυ ζεστη και βαθια να πω οτι δεν αφησε παραπονεμενα τα μπαλακια τα εγλυψε δεοντως πρωτη σταση απο πανω με τη Δαφνη να κουνιεται ρυθμηκα οσο εγω ρουφαγα τις ρωγες της οι οποιες ειναι ακρως ανταποκρισημες στο γλυψημο καθως σκληραινουν και μεγαλωνουν η δαφνη συμμετειχε με βογγητα καθε φορα που ψιλοδαγκωνα τις ρωγες και αυτο με καυλωνε αλλαγη στασης στα 4 οπου δαχτυλιαζα το κωλαρακι της σεα αυτη τη σταση λιγο πριν το τελος της ζητησα να μου γλυφει τα μπαλακια οσο τον επαιζα δεν αρνηθηκε και συνεργαστηκε αψογα εκει κατεθεσα στο κορμακι της και λιγο στο προσωπακι σηκωθηκε πληθηκε λιγο μιλησαμε ανανεωσαμε ραντεβου και εφυγε . Θα ξαναπαω σιγουρα .
παιδες δν εχει το καλυτερο προσωπο αλλα συνεργαζεται αψογα και το σωμα τουμπανο τη συστηνω για στανταρακι η για ξεπετα θα περασετε καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Δάφνη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού