Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μικρή απουσία εκτός πόλης και έχοντας σαν απόλυτο highlight την τελευταία μου συνάντηση με τη Vlada στο προηγούμενο τουρ της (την είχα ξαναδεί, αλλά αυτή η τελευταία φορά ήταν μυθική....) προσπάθησα να την κλείσω άμεσα. Τελικά δεν ταίριαζαν τα προγράμματα και άρχισα να αναζητώ εναλλακτική.
Μου τράβηξε το ενδιαφέρον η Adrianna. Φαινόταν αδύνατο σώμα μοντελέ που γουστάρω, σκούρο δέρμα και Ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο.
Το ότι δεν υπήρχαν κριτικές και σχόλια ακόμα πιο προκλητικό!!!
Κλείνω incall στη λεωφόρο και ξεκινάω!!!
Με το που ανοίγει η πόρτα αντικρίζω ένα πανέμορφο πρόσωπο και ένα ολόλευκο, αδύνατο αλλά όχι στεγνό κορίτσι στο άνθος του!!!
Φυσικό μαλλί (+++), λίγο πειραγμένα χειλάκια αλλά τόσο όσο, γατίσια γκριζοπρασινα λαμπερά μάτια, ελαφρώς σχιστά και ένα ντροπαλό αλλά άκρως καβλωτικό χαμόγελο.
Φορούσε ένα όμορφο σετάκι από μαύρα εσώρουχα και το δέρμα της ήταν απαλό και πεντακάθαρο...
Βυζάκι μικρό με πολύ ωραία αίσθηση, ρόγες πετροκέρασα, επίπεδη κοιλιά, όμορφο κωλαράκι που δεν έχει ιδρώσει σε γυμναστήριο... και πολλά τατού!
Μικρά εδώ κι εκεί σε ενδιαφέροντα σημεία, μια δαντέλα κάτω από το στήθος, από άκρη σε άκρη, η οποία δεν φαίνεται στις φωτογραφίες ίσως για να μην αποκαλύπτεται η ταυτότητα της.
Ένα κεφάλι λύκου στην μέση της πλάτης....
Δεν είμαι φαν των τατου, αλλά ούτε και με ενοχλούν. Σε ορισμένες περιπτώσεις ταιριάζουν σε κάποια κορίτσια και η Adrianna ίσως είναι μία απ αυτές.
Αγγλικά μηδέν, αλλά το κατάλαβα αφού τελειώσαμε όταν μου το είπε η ίδια.
Πριν πω για τον αγώνα πρέπει να πω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν και μάλλον προσπαθούν να κρύψουν ποιά είναι, αλλά σε αυτή την προσπάθεια δε φαίνεται το πόσο όμορφη είναι.
Πίσω στο άνοιγμα της πόρτας λοιπόν.
Αφού ενθουσιάστηκα με την ομορφιά της, αρχίσαμε αμέσως τα γλωσσοφιλα... σκέτη απόλαυση...
Όσο τη χάιδευα όρθια και ανακάλυπτα το κορμί της πότε με τα χέρια μου και πότε με το στόμα μου η μικρή άναβε...
Τα φιλιά γινόταν βαθύτερα, άρχισαν οι αναστεναγμοί και το σωμα της έκαιγε!!!
Αυτό το υπέροχο πρόσωπο έκανε κάθετι να φαντάζει 10 φορές πιο έντονο!
Εκεί στο όρθιο δέχτηκε τα πρώτα δάχτυλα στο νινάκι της που έσταζε και έκαιγε....
Όταν τη γύρισα προς τον τοίχο και κόλλησα πίσω της, κατεβαίνοντας αργά μέχρι να ανακαλύψω την στενή πίσω τρυπούλα της... και να την ανοίξω με τη γλώσσα μου, εγώ τρελάθηκα πιο πολύ από εκείνη....
Συνέχεια στο κρεβάτι με γλύψιμο από την κορυφή μέχρι τα περιποιημένα πατουσακια της....
Οι αντιδράσεις της όλα τα λεφτά!!!!
Το ντα ντα ντα στο χυσιμό της ακούστηκε σε όλο τον διάδρομο...
Η πίπα της προς καλή... με ρούφηγμα και γλύψιμο στα μπαλάκια... Δεκτική στο λιγο πιο βαθύ σπρώξιμο, αλλά η θέα αυτού του προσώπου σε αποζημιώνει για όποιες ελλείψεις στην τεχνική!!!!
Το δε κοίταγμα στα μάτια ενώ έχει την ψωλή σου στο στόμα της.... ολα τα λεφτά!!!
Στο σεξ η μικρή παραδόθηκε για την οδηγήσω.
Γι αυτό μάλλον μην περιμένετε να σας πηδήξει αλλά θα σας ακολουθήσει.
Δεν παίρνω κι όρκο αλλά φαντάζομαι ότι δεν θα είναι σπασαρχίδω στο ραντεβού.
Αλλάξαμε ατελείωτες στάσεις και η Adrianna με κοίταζε συνέχεια με αυτά τα υπέροχα μάτια, φώναζε ντα ντα ντα και έσπρωχνε τη λεκάνη της για να τον πάρει ακόμα πιο βαθιά!!!
Στα σημεία κορύφωσης οι φωνές της με έφτασαν να θέλω να χύσω αλλά κρατήθηκα γιατί δεν ήθελα να τελειώσει αυτή η απόλαυση.
Στα πιο δυνατά καρφώματα ενώ φοβήθηκα μήπως κολλωσει η μικρά φώναζε και γούσταρε ακόμα πιο πολύ.
Είχαν περάσει 50 λεπτά νον στοπ και ένιωθα οτι άνετα θα μπορούσα να είμαι ακόμα εκεί... μεσα της.
Τη σήκωσα και την πήρα όρθια από πίσω μπροστά στον καθρέφτη του δωματίου.... η θέα απίστευτη.
Συνέχεια στον καθρέφτη του μπάνιου με πιο έντονο φως.... για να βλέπω το πρόσωπο της.
Παρόλο που σίγουρα είχε κουραστεί εξακολουθούσε να το απολαμβάνει και να καβλώνει.
Αφού έκλεισε η ώρα και ήξερα ότι πρέπει να τελειώνω, ξάπλωσα στο κρεβάτι και ήρθε και κάθισε πάνω μου. Έσπαγε τη μέση της και κουνούσε το κορμί της με τέτοιο τρόπο που στο τσακ πρόλαβα να τη σταματήσω για να μη χύσω μεσα της.
Την ξάπλωσα και την πήρα αργά για λίγο ακόμα....
Μόλις ήμουν έτοιμος να εκραγώ τον έβγαλα και της τον έδωσα στο στόμα...
Προσπαθούσα να κρατηθώ για να μη τελειώσει αυτή η εικόνα....
Όταν της είπα οτι θα χύσω δε βλεφαρησε καν...
Τα δέχτηκε όλα στο πρόσωπο.... χωρίς να αντιδράει καθόλου. +++
Όταν μπήκα στο μπάνιο Και της είπα πόσο όμορφα πέρασα μου είπε οτι δε μιλάει καθόλου Αγγλικά...
Και σκέφτηκα "τι να τα κάνεις τα Αγγλικά?"
Άφησα τα χρήματα στο κομοδίνο, τα μέτρησε, με αγκάλιασε και έφυγα.
Νομίζω ότι οι πιθανότητες να περάσει κάποιος καλά στο ραντεβού κερδίζουν.
Η ομορφιά της για μένα ήταν ξεχωριστή.
Καλό βόλι και γράψτε και καμμία κριτική!!!
Α! Και καλή Σαρακοστή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.363
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Jack Skellington, pilotgr και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού