Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90980
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βασικα πρεπει να γραψω ολοκληρη εκθεση και να κραξω μερικους, αλλα και να βαλω στη θεση τους μερικα πραγματα...
κανατε θεα ενα απλο γλυκο κοριτσι και σας καταλαβαινω γιατι οι υπολοιπες ουτε για φτυσιμο,εκτος απο 2 -3 εξαιρεσεις.
οταν λετε καποια μουναρα να εχετε πρωτα την εμπειρια της μουναρας και υστερα να το γραφετε...
εχω να πω κι αλλα,αλλα θα σας κραξω μεσα...
παμε στου κουριτσιιιιιιιιι!!!
εμφανιση καλουτσικη...οποιος την πει μουναρα θελει οφθαλμιατρο...μουναρα ειναι η μιρελα,η εμαννουελα κτλ κτλ...
βυζι ανυπαρκτο
κωλος καλουτσικος για τα 21 της χρονια στα 25+ θα τον ψαχνει απο τη χαλαροτητα
σωματακι λεπτο και καλοσχηματισμενο με 2 ωραια ποδια...
προσωπο συμπαθητικο προς το ομορφο...τωρα χωρις μακιγιαζ εχω ενστασεις.νομιζω θα τη σωσει το νεαρο της ηλικιας της...
δοντια στραβα...μην χαμογελας Σαπφω μου...

στα του αγωνα εχει ενα θεμα με τη μυρωδια του στοματος της...μυριζει λιγο χυσολιστεριλα!!
οι υπηρεσιες της ειναι απλα καλες με οχι κατι που θα σου μεινει αξεχαστο,για μια φορα το μηνα καλη ειναι...

η τσατσα και η ολη φαση στο ντελο αυτο ειναι για τον π/......οοοοοοοοοο.η τσατσα ξεχασε να της πει οτι πηρε 50αρικο και η αλλη εκανε μια ωρα να ρωτησει τι και πως...
ειπαμε μαυροοοοοοοοοοοοο!!!ισως σε κανενα χρονο παλι....




ενα πραγμα εχω καταλαβει στα τοσα χρονια του μπουρδελιασματος..οσες ειναι κομοδινα στην αρχη εξελισονται σε απιστευτα κομματια και οσες ερχονται και κανουνε παπαδες στην αρχη της καριερας τους γρηγορα καιγονται...δεν ειναι και νομος αλλα ισχυει σε μεγαλο ποσοστο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gagarin, cool-va, Professoras και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2019
Ναι!Ναι!...Κουλ
17 Μαρτίου, 2019
Ποια εμανουελα λες μουναρα? Αυτην στις βιλλες την χοντρη?? Εγω στα τοσα χρονια μια μουναρα εχω δει ολο κ ολο, την τζεσυ την γερμανιδα
18 Μαρτίου, 2019
μουνάρα ήταν η Andriana πριν γεννήσει... μαρκάν οτι καλύτερο έχει περάσει.

και μουνάρα και gfe και πάνω απ όλα σεβόταν και τα χρήματα που δίναμε...

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3