Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 175262
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περνωντας χθες απο τη Σπυρου Πατση και εχοντας δει τις φωτο της Εμμυ στο site του μαγαζιου ειπα να κανω μια επισκεψη.Μπηκα μεσα και μου παρουσιασθηκε η Εμμυ.Γυμνοστηθη με ενα μαυρο στριγκακι.ΈρωταςΠιπινι γαλακτος.Κοντουλικο ,ζουμπουρλουδικο,αφρατο κορασιον με ασπρο δερματακι,γαλανα ματακια,μαλι πλατινε και ενα φοβερο στητο στηθος.ΓλώσσαΧωρις σκεψη προχωρησα στα ενδοτερα περνοντας το προγραμμα με ελευθερο στοματικο.Αφου εκανα μπανιο μετα απο λιγο ηλθε η Εμμυ χαμογελαστη,χαιρετιθηκαμε και κατοπιν επεσε ενα μπαρλαμπουτιασμα στα ορθια.Γλωσσοφιλα δεν παιζουν,αλλα την φιλαγα στο λαιμο,τα μαγουλα και αφου πεσαμε στο κρεβατι στα στητα της βυζακιαΠροσκύνημαΗ ρογα της ανταποκριθηκε αμεσα.Εκεινη μου χαιδευε το εργαλειο και μουπε να ξαπλωσω ανασκελα.Τον σκουπισε με μωρομαντηλο (αν και ειχα κανει μπανιο) και ξεκινησε μια ρουφηχτη πιπα.Τον βεντουζαρε μια χαρα και καποιες φασεις τον χτυπαγε στη γλωσσα ενω με κοιταζε με τα ωραια της ματακια.Ειχε και ενα συντομο περασμα απο τα @@@@@.Περασμα προφυλακτικου και της ζητησα πισωκολητο.Στηθηκε στα τεσσερα τουρλωνοντας το κωλι και κανοντας την διεισδυση πανευκολη.Η ολη εικονα και η αισθηση της επαφης με τα κωλομαγουλα της με ειχαν φτιαξει.Αυτη με το ενα χερι της χαιδευε το κολοτρυπιδι της ενω ανοιγε τα κωλομαγουλα της για ναχω καλυτερη θεα.ΔΕν αντεξα περισσοτερο και παρεδωσα το υγρο μου πυρ στο καποτιδιο.Σηκωθηκε με χαιρετησε χαμογελαστη και εφυγε.Γενικα με εφτιαξε το μικρο, ηταν καυλοραπανο και περασα καλα μαζι του.Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.658
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kostis76, Stelios_el_Conquistador και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2019
Συμφωνώ και επαυξάνω συναγωνιστή, πέρασα και ο ίδιος υπέροχα μαζί της!
Είναι κοριτσάκι ακόμα, και όχι γυναίκα, αλλά είναι και κούκλα και γάτα!
το έχει πάει σε άλλο επίπεδο το γαμήσι! Ότσιν χαρασό!!! Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1