Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Με το που γύρισα από το ταξίδι που με έστειλε η εταιρεία μου στην Ουγγαρία και επειδή εκεί δεν τον ακούμπησα πουθενά και είδα μπόλικα καλά μουνια,ήθελα να τον ακουμπήσω σε μια κοπέλα στην πατρίδα. Κοιταξα τα site και αυτή που μου έκανε το κλικ ήταν η Michele. Τηλέφωνο στο γράφειο και κλείνουμε το ραντεβού.
Σκάω μύτη στο ξενοδοχείο,νωρίτερα από την ώρα του ραντεβού για να κάνω μπανάκι.Βγαινω από το μπάνιο και χαζεύω στο κινητό μέχρι να έρθει το κορίτσι. Ακούω χτύπημα στην πόρτα και τρέχω να ανοίξω. Με το που ανοίγω χάρηκα και λυπήθηκα παράλληλα. Η κοπέλα ειναι όμορφη στο πρόσωπο με λίγο άγρια χαρακτηριστικά,αλλά αυτό εμένα δεν με χαλάει και με το λάγνο βλέμμα της με έκανε να γουστάρω ακόμα περισσότερο γιατί μου έδειχνε ότι θα περάσουμε καλά. Από την άλλη λυπήθηκα γιατί είναι υπερβολικά αδύνατη. Όπως επίσης χάρηκα που φαινοτανε να έχει βυζάρες.
Την καλωσορίζω με χαμόγελο και της λέω το όνομα μου. Μου πετάει ένα ψυχρό χαμόγελο και μου λέει το όνομα της και μου δίνει το χέρι της για χειραψεια (λες και είμαστε φίλοι που έχουμε καιρό να τα πούμε και συναντιόμαστε για να πάμε για καφέ) και τότε εγώ της φιλάω το χέρι σαν τζέντλεμαν που είναι (τρομάρα μου) για να σπάσει λιγάκι ο πάγος.Αυτη η κίνηση έδειξε να της άρεσε αλλά και πάλι δεν ήταν αρκετή γιατί από ότι κατάλαβα δεν άφηνε τον εαυτό της ελεύθερο,εκτός άμα είναι κρυοκωλη.
Μπαίνει γρήγορα στο δωμάτιο και βγάζει το μπουφάν της,λέω ωραία θα πάει γρήγορα στο μπάνιο,δεν θα χάσουμε χρόνο.Καθετε στην πολυθρόνα και μου λέει money please.Της δίνω τα λεφτά τα μετράει δυο φόρες (μου εκανε εντύπωση αυτό,πρώτη φορά το έχω δει)κάθετε σταυροπόδι βάζει τα λεφτά στο τσαντάκι της και μου λέει who was your day???Έμεινα μαλάκας. Ούτε η γκομενα μου να ήταν ή κάποιος φίλος μου. Δεν το έκανε για να σπάσει ο πάγος αλλά για να φάει χρόνο γιατί όταν πήγα κοντά της και της έπιασα το μπούτι και το χέρι μου ανέβαινε προς τον μηρό της μου λέει ότι βιάζομαι. Εκεί λέω φάγαμε φόλα. Αλλά εγώ τον χαβά μου. Δεν έδωσα σημασία και έκανα ντου.Αρχισα να την χουφτωνω και να τα δύο τα χέρια και ξεκίνησα τα φιλιά στο λαιμό της.Πηγα στο πρόσωπο της και άρχισα τα φιλάκια στα μάγουλα και μετά στο στόμα. Ανταποκρίθηκε στα φιλιά μου αλλά χωρίς γλώσσα. Της ξεκουμπωνω το πουκάμισο και άρχισα το χουφτωμα στα βυζια της. Την σηκώνω όρθια και της βγάζω το σουτιέν και αρχίζω αμέσως το πιπίλισμα.Το γούσταρα αρκετά γιατί είμαι μεγάλος βυζολαγνος,άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου. Μου λέει να πάει στο μπάνιο και της λέω κάνε γρήγορα.Αυτη με το πάσο της. Ειδικά στο μπάνιο.Λες και το έκανε εξεπητηδες. Μπαίνω και εγώ στο μπάνιο περνώ την πετσέτα και της ξέρω να έρθει να την σκουπίσω. Έρχεται με το ενδεχόμενο βλέμμα της και περνει την πετσέτα την τυλίγει γύρω της και φεύγει προς το δωμάτιο. Πηγαίνει από την πέρα πλευρά το κρεβατιού και αρχίζει να σκουπιζεται.Πηγαινω και εγώ και άρχισα να την βοηθάω και παράλληλα να την φιλάω.Βγαζω την πετσέτα και άρχισα το χαμουρεμα. Εκεί με αγκάλιασε και και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό. Της έβαλα το χέρι της στον πούτσο μου που είχε γίνει ταύρος. Άρχιζε να τον παίζει και της είπα να ξεκινήσει την πίπα. Καλή ήταν. Έδειξε ότι το κατέχει το άθλημα και ότι μπορεί με τη καθημερινή εξάσκηση να βελτιωθεί κιαλλο και να γίνει πολύ καλή σε αυτό τον τομέα. Την ξαπλώνω στο κρεβάτι και αμέσως βουρ στα βυζια. Πιπίλισμα. Έχει καλά βυζια. Πέρασμα του σκουφιου και εισχώρησει στον ενδότερα της κόσμο. Έβγαζε κάποιες κραυγές ηδονής,αληθινές,ψεύτικες δεν ξέρω. Την γυρνάω στα 4 και της λεω να μπω από πίσω και μου λέει όχι με την γνωστή,φτηνή δικαιολογία που λένε πάντα. Πολύ μεγάλος. Τέλος πάντων λέω και ξαναμπουκαρω στο μουνί και άρχισα αμέσως το σφυροκόπημα. Δεν αντέχει.Η ίδια είπε να αλλάξουμε στάση και ανεβηκε από πάνω. Μείναμε ετσι για κάμποση ώρα και ξανά αυτή από κάτω και έτσι μας βρήκε το τέλος. Τέλειωσα στο σώμα της και έδειξε οτι δεν γούσταρε. Μάλλον θα ηθελε να τελειώσω μέσα στο προφυλακτικό.
Μπήκε για μπάνιο και μετά εγώ. Στο μπάνιο έκατσε μπόλικη ώρα. Έφαγε χρόνο. Αφού όταν βγήκα εγώ από το μπάνιο είχαν περάσει 45 λεπτά. Ξενερωμενος που όρεξη να τον ακουμπήσω πάλι. Άλλο που δεν ήθελε η κυρία. Προσπάθησε να μου πιάσει την κουβέντα,αλλά κατάλαβε ότι μου την έσπασε και άρχισε να ντύνεται για να φύγει. Εκεί όμως δεν βιαζότανε. Λαου λαου που λέμε και στο χωριού μου.Με το πάσο της. Για να περάσει και το τέταρτο που είχε απομείνει. Όταν ντύθηκε φίλησε το χέρι και μου έστειλε ένα φίλη λέγοντας μου bye baby με ένα πλατύ χαμόγελο. Αυτή ήταν η μοναδική φορά που πρέπει να μου χαμογέλασε στα αλήθεια.
Μετά εγώ μάζεψα τα συντρίμμια μου και έφυγα.
Αυτά από εμένα και καλά γαμίσια(κυριολεκτώ)να έχουμε αδέρφια.

Υ.Γ.1.Εβαλα ότι δεν τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί από πριν γιατί στις υπηρεσίες του site λέει και frenche kiss αλλά όσο υο είδατε εσεις άλλο τοσο το ειδα και εγώ.Girlfriend experience λέει αλλά όχι. Μονό μια αγκαλιά μου έκανε και αυτό οταν την χαμουρευα κοντα στο κρεβάτι οταν της έβγαλα την πετσέτα.
Υ.Γ.2.Βαζω στην εμφάνιση στο σώμα 6 γιατί είχε ωραία βυζια. Αν δεν είχε ωραία βυζια θα έβαζα 4,5 γιατί είναι υπερβολικά αδύνατη και με χαλάει. Βέβαια αυτό υποκειμεμικό γιατί αυτά είναι γούστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
21.503
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, panagos7 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2019
Απο κατω ακριβως γραφει λιτα και κατανοητα οτι η Michelle εχει ολα οσα σε χαλανε. Αδυνατη στα ορια της ανορεξιας, γραφει.
Αμα πηγαινουμε σα προβατα μονο και μονο επειδη ειδαμε 2 φωτο, τοτε καλα κανει και η καθε Michelle και μοιραζει ξεπετες. Κοροϊδο ειναι να τα δουλεψει τα λεφτα....
15 Μαρτίου, 2019
Τι λε ρε μεγαλε, ετσι περνας καλα εσυ ?
Εσυ το μονο που δεν εκανες ηταν κ να την προσκυνας, αλλα τι λεω....φιλησες το χερι της ! Το ιδιο ειναι...
Ετσι ακριβως μας πιανουν κοροιδα...
Κ το χαμογελο της στο τελος δεν ηταν γιατι περασε καλα...ηταν σα να σου λεγε " να αλλο 1 κοροιδο που του τα πηρα χωρις να κανω τιποτα ".
Το γραφειο, επρεπε να την σταματησει μετα την κριτικη σου !
Αλλα οσο υπαρχουν μαλακες που νομιζουν οτι με 140 ευρα θα πηδηξουν Το Θεομουνο, λες κ την καταφεραν απο το δρομο να ερθει στο σπιτι τους για σεξ, τοσο θα μας γδυνουν θα μας πιανουν μαλακες κ θα το ευχαριστιομαστε κιολας.
Επρεπε να την διωξεις, πριν το χρημα πιυ ειχε ηδη 3 η 4 φαουλ !
Στην επομενη, πιο ωριμα.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2