Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόσφατα πέρασα από αυτά τα 3 μπουρδελάκια που είναι στη Φυλής στο αριστερό σας χέρι, αμέσως μετά τη Χέϋδεν. Και τα 3 είναι αρκετά πιο πολυτελή και καθαρά από τα περισσότερα της περιοχής ενώ η τσατσά στο εν λόγω κατάστημα μου είπε ότι παίρνουν μόνο Έλληνες. Το πρόβλημα είναι ότι εκεί πέρα, η εύρεση θέσης parking είναι δυσκολότερη υπόθεση αλλά εντάξει, στην τελική το αφήνεις παραπέρα και περπατάς λιγάκι. Να μη σας τα πολυλογώ, μόλις είδα την Τζέσικα κάβλωσα! Είναι μια ψηλή μελαχρινή με ωραίο καβλιάρικο προσωπάκι, μακρύ σπαστό μαλλί, λευκό δέρμα, ωραίο κώλο και κάτι ποδάρες που ταίριαζαν γάντι με τα άσπρα, ψηλά πορνοτάκουνα που φορούσε και την έκαναν να φαίνεται γυναικάρα.

Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο και το μωρό έρχεται αμέσως και ξεκινά γλείψιμο παντού και αμέσως μετά μια μέτρια έως καλή πίπα. Μου την έσπασε λίγο που δεν έβγαλε τα εσώρουχα αλλά ok. Να σας πω εδώ ότι μου φάνηκε σχετικά καθαρή αλλά λίγο νωχελική.
Ύστερα, ανέβηκε από πάνω μου με δικιά της πρωτοβουλία αλλά δεν την κράτησα πολύ γιατί ήθελα να τελειώσω παίρνοντάς την στα τέσσερα. Η κοπέλα στην αρχή νόμισε ότι θέλω να την πάρω από κώλο και μου έλεγε "normal, normal"! "Υes, normal baby" της κάνω και ορμάω πισωκολλητά όπου και τελείωσα.

Η άποψή μου είναι ότι αξίζει να τη δοκιμάσετε. Δεν κάνει και το τρελό σεξ ούτε συμμετέχει τρελά αλλά για ξεκάβλωμα με ένα κορίτσι-μοντελάκι είναι ό,τι πρέπει και μάλιστα στα 20€. Καλά γαμήσια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
336
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, pilotgr, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού