Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163301
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινή τσάρκα με σκοπό να γαμήσω την ρουμάνα Έλενα μιας και η Ήρα όπως σωστά ανέφερε ο σύντροφος κάστορας έφυγε για 1 μήνα στην χώρα της για διακοπές. Μπαίνω στο στούντιο της Πέτρου Ερημίτη 2 ρωτώ την τσατσά την Έλενα έχεις, μου λέει ναι, οκ της λέω σπίκαρε τα προγράμματα να ακούσω απαντώ. Ξεκάνει από 30 ευρώ το απλό και εγώ επέλεξα το πρόγραμμα των 50 ευρώ που περιλαμβάνει ακάποτη πίπα και γλείψιμο και στάση 69. Μπαίνω στο δωμάτιο με την μπανιέρα κατόπιν υπόδειξης μου, αν και τσατσά ήθελε να με βάλει στο άλλο δωμάτιο που δεν έχει ούτε μπανιέρα ούτε ντουζιέρα. Παίρνω πετσέτα για μπανάκι και μόλις τέλειωσα το μπανάκι σκουπίστηκα και περίμενα την Έλενα να έρθει στο δωμάτιο ανάβοντας ένα τσιγάρο. Να την και η Έλενα σκάει μύτη μέσα στο δωμάτιο το μωρό.

Μιλάμε λίγο και μου αφαιρεί την πετσέτα από πάνω μου και με βάζει να ξαπλώσω στο κρεβάτι, μου πετάει τα βυζιά της να της γλύψω. Στην συνέχεια χωρίς προκαταρκτικά πάει στο πούτσο μου για τσιμπούκι, το τσιμπούκι της ήταν αρκετά μέτριο σε κάποια φάση την βάζω για στάση 69 όπου για αρκετή ώρα απολάμβανα το παιχνίδι στην στάση αυτή να με πιπώνει έστω και μέτρια και εγώ να την γλύφω το μουνάκι της.

Κάποια στιγμή παίρνει καπότα και ξεκινάμε το σεξ με πρώτη στάση αυτή από πάνω σαν καουμπόισσα με τα κουνήματα της να είναι καλά, αλλά η αίσθηση του πούτσου μου μέσα στο μουνάκι της δεν ήταν καλή διότι είναι λίγο ξεχειλωμένο. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολική με καλό στήσιμο από την Έλενα, εδώ με χάλασε ότι κατά την διάρκεια που σφυροκοπούσα το ξεχειλωμένο μουνι της έβγαζε ψεύτικα βογκητά τάχα μου δήθεν ότι καυλώνει. Συνεχίστηκε για λίγο αυτή η στάση και έπειτα την βάζω ξανά να μου πάρει πίπα, εδώ αποζημίωσε σε ένα μικρό βαθμό της μέχρι τώρα μετρία ως κακή συνεδρία κάνοντας ένα σουπερ αρχιδολύψιμο.

Την ξανά στήνω σε ιεραποστολική στάση γαμώντας το μουνί της γρήγορα και δυνατά η συμμετοχή της ήταν υποτυπώδης σ’ αυτή την στάση. Σε κάποια φάση ενώ την γαμούσα ξεκίνησε το παρακρατικό γαμήσι (παρακρατικό λέγετε το σεξ που έχει και ζούληγμα των αρχιδιών για μεγαλύτερη απόλαυση) εκεί κάπως άρχισα να καύλωνω λίγο μιας και όλη η συνέδρια δεν είχε παιχνίδια και γλωσσόφιλα.

Ευτυχώς για το χρόνο δεν με πίεσε καθόλου που αυτό είναι στα θετικά.

Σε κάποια φάση που παρόλο το παρακρατικό γαμήσι επειδή το μουνι της είναι ξεχειλωμένο και η γενική της συμμετοχή στο σεξ πολύ μέτρια είπα να ξαπλώσω και αφαιρώ το προφυλακτικό και της ζητώ να με τελειώσει με πίπα. Όπως και έγινε το τέλος ήρθε με πίπα και χειρομάλαξη από μέρους της.


Σαν συμπέρασμα σε γενικές γραμμές η Έλενα πλέον δεν είναι η παλιά Έλενα που ξέραμε και οι υπηρεσίες της είναι μέτριες ως κακές. Δεν μου έμεινε κάτι ευχάριστο από αυτή την συνέδρια παρά μόνο το αρχιδογλύψιμο και το παρακρατικό σεξ σε κάποια φάση της συνουσίας.
Σίγουρα δεν πρόκειται να την ξανά επισκεφτώ διότι υπάρχουν καλύτερες επιλογές από την Έλενα σε παιχνίδι μέσα στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.922
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Gianpaolo και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού