Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782044
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη φορά στο εν λόγο κατάστημα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα. Σήμερα με έβγαλε ο δρόμος στο κέντρο και αμέσως σκέφτηκα να περάσω από το πιο in μαγαζί των εξαρχειων. Στην υποδοχή με υποδέχθηκε μια μικρούλα μελαχρινή, (δεν θυμάμαι το όνομα της) η οποία μου παρουσίασε τις κοπέλες. Αποφάσισα να περάσω με την Ξενια γιατί μου τράβηξε την προσοχή το προσωπο και το στήθος της. Πέρασμα στο δωμάτιο και κατευθείαν στο ντους. Έρχεται μετά από πολύ λίγο η Ξενια και ξεκινάει το μασάζ. Εντάξει, ότι πιασίματα είχα στο σώμα μου εξαφανίστηκαν μετά από αυτό το μασάζ. Το μασάζ της είναι αργό, δυνατο και σταθερό. Και όταν λέω σταθερό εννοώ πως τα χέρια δεν απομακρύνονται από το κορμί καθόλη την διάρκεια του μασάζ κάτι που είναι παρά πολύ χρήσιμο όταν δέχεται κάποιος μασάζ. Βάζω 10 κυριολεκτικά γιατί χαλάρωσα στο ζενίθ και έφυγαν οι πόνοι στον αυχένα που είχα από το πρωί. Πάμε τώρα στα του δεύτερου γύρου. Με λαδώνει και μπροστά και αρχίζει να τρίβεται με το ζουμερό της στήθος πάνω μου και πολύ αισθησιακά κατέβηκε στα ενδότερα. Χωρίς χέρια καθόλου έπιασε το καυλι μου με την γλώσσα της και έκανε ένα βαθύ ρουφηγμα. Έγινε πέτρα αμέσως. Εκεί μου έσκασε ένα χαμόγελο σε συνδυασμό με ένα πονηρό βλέμμα. Η πίπα της κράτησε μια αιωνιότητα. Με πολύ γλώσσα και βάθος. Το βαθύ λαρύγγι είναι η σπεσιαλιτέ της. Με το ζόρι κρατήθηκα να μην τελειώσω μέσα στα καυτά και ζουμερά της χείλη. Την σταμάτησα γιατί αν δεν το έκανα δεν είχε σκοπό να σταματήσει από μόνη της. Αμέσως μου φοράει το προφυλακτικό όσο εγώ πιπιλουσα τα όμορφα βυζια της. Ανεβαίνει πάνω μου και νιώθω ένα καυτό μουνακι πάνω στο καυλι μου. Την παρακάλεσα να μην κουνηθεί γρήγορα γιατί ήμουν έτοιμος να της τα δώσω όλα. Είναι τόσο ευγενική που δεν μου χάλασε χατήρι και κουνιόταν πάνω στο καυλι μου αργά και αισθησιακά ενώ καιγόταν να το κάνει λίγο πιο γρήγορα. Όταν την είδα ότι δεν άντεξε άλλο αυτό το slow motion την γύρισα στα τέσσερα και την κάρφωσα βαθιά και άγρια όπου και αναστέναξε από ηδονή και εμένα με βρήκε το τέλος πάνω στην ζουμερή και στρογγυλή της κωλαρα( τέτοιο κωλο έχω χρόνια να δω). Τέλος καλώς όλα τελεια. Κάναμε το μπανάκι μαζί και με αποχαιρέτησε με μια ζέστη αγκαλιά. Η κοπέλα αυτή ξέρει τι κάνει, πως το κάνει και πάνω από όλα το απολαμβάνει. Αναμένονται και άλλες κριτικές γιατί πάντα μου αρέσει να κάνω την κριτική μου κυρίως εκεί όπου περνάω καλά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, xlm, koumanidas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2019
Ξέχασα να αναφέρω πως η Ξένια είναι ελληνίδα Αθηναία. Ούτε 30 χρόνων. Έχει κορμί με καμπύλες και φυσικό 3αρι στήθος. Με αξέχαστο το πίσω μέρος του κορμιού της.. Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1