Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214832
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επόμενη επίσκεψη στο Φραντζή 7 είχε κλειδώσει εδώ και δυο εβδομάδες αφου πρώτα ο χώρος είναι πολυ προσεγμένος αφ ετέρου υπήρχαν στην λίστα των υψηλά βαθμολογουμενων κοριτσιών άλλες δυο, η Μαργκω και η Βανέσα. Άφησα την επιλογή στην τύχη και κατηφορησα. Όπως έχω ξαναπεί πάρκινγκ ακριβώς απέναντι άρα πολυ βολικό.
Επτά κοπέλες παρούσες αλλα στην ουσία ειχα ήδη εστιάσει σε δυο. Τελευταία στιγμή αποφάσισα βάσει εμφάνισης και κατέληξα στην Μαργκω. Πλήρωσα για μια ώρα με δυο εκτονωσεις και η κοπελα της υποδοχής με οδήγησε σε καθαρο δωματιο προσφέροντας μου ποτό που το έφερε σε λίγο η Μαργκω που μετα έφυγε. Εκανα ένα γρήγορο μπανιο και περίμενα περίπου 5 λεπτα να έρθει πάλι. Αυτη τη φορα δεν φορούσε το στενό φόρεμα που είχε όταν παρουσιάστηκε αλλα μια στενή και κοντή ιατρική μπλούζα όπου περίσσευαν τα καλη της. Θα δώσω την δίκη μου διάσταση στην εμφανιση της καθώς θέλω να διαφοροποιηθω απο τους συναγωνιστές σε ένα σημείο. Η κοπελα για μένα ειναι πολυ όμορφη. Δεν εχει καθόλου σκληρό προσωπο αντιθέτως πολυ ωραιο και με ωραιο χαμόγελο. Φυσικά αυτο είναι το προσωπικό μου γούστο...Σωμα σχεδόν τέλειο, εξ ου και το 9 στην εμφανιση με ωραιο φυσικό στηθος και μακρυά ουκρανεζικα ποδια και σμιλευμενο κολο.
Σεξ για αρχή όπου η κοπελα συμμετέχει πλήρως, προσφέρει και ιδρώνει τη φανέλα με το παραπάνω. Προσεκτικά φιλια και φουλ συμμετοχή. Ακολούθησε μασαζ που είναι απο τα καλύτερα σε αυτούς τους χώρους και κάλυψε όλο το σωμα απο λεμό μέχρι πατούσες. Πρέπει να πω ότι κάνει μασαζ με γαλάκτωμα που για μένα ηταν πιο ευχάριστο απο κάποιο baby oil που χρησιμοποιούν αλλου. Αφέθηκα και το απόλαυσα. Καποιος στιγμή ξεκινησε ο δεύτερος γύρος που η κοπελα πηρε πρωτοβουλίες με ισπανικό και περιποιηση στοματική πολυ καλή. Λόγω δεύτερης φοράς οι αντοχές μου ηταν αυξημένες αλλα τις εξάντλησε για να με ευχαριστήσει...
Μπανάκι πάλι και λίγο σοσιαλ. Με περίμενε για να με ξεπροβοδίσει.
Η Μαργκω είναι άψογη επαγγελματίας και πολυ όμορφη, ίσως η πιο όμορφη που έχω δει εγώ μέχρι τώρα σε μασαζ. Δεν είναι το Τυπακι που θα ανοίξει κουβέντα και θα αστειευτεί αλλα αυτο ίσως να μην της το έβγαλα και εγώ. Το αποτέλεσμα πολυ καλο έφυγα με χαμόγελο και προσωπικά την τοποθετώ πολυ ψηλά στην λίστα μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαργκό
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.680
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, koumanidas, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού